Jump to content
legohead

Фигурка - аватар (сезон II)

Recommended Posts

Здравейте!

Предлагам ви да повторим идеята.

Надявам се този път да се включат и още хора!

Моля коментирайте в темата ако искате да участвате.

Напишете и вашите предложения за тема, ако искате да има такава.

След като видя интереса за участие ще определим краен срок за "записване" в играта :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Кой би желал да се включи във втори сезон на играта ? Който не знае за какво става дума може да прочете тук - 

В предишната тема не можеше да се пише за това направих нова.

Редактирано от Knifebane
И тук не може да се пише, по разни причини, не ми достига техническото знание, за да ти отговоря защо... :)
  • Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема  беше свързан с правата за коментиране. оправих това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.

Хайде сега почвайте да се записвате за участие. :D

Записали се до момента:
- Knifebane
- OneOfAll
mnachev
- 3dwarman
- Duh5
- UNIVEGA
- kodama-ja

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се с най-голямо удоволствие.
Само кажете кой да накипря :ph34r:

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз искам, но съм много спънат в ръцете, някой ще страда..:)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие!

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краен срок за записване във втори сезон на играта е 8ми януари 2018 година. За момента има записани 8 човека, които може да видите в последния ми пост, който се обновява всеки път при записан нов участник.

В допълнение към първи сезон всеки може да направи някаква сценка, къща, превозно средство или каквото реши освен самата фигурка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ми януари наближава. Моля, който иска да участва и не се е записал с коментар от сорта на "участвам" след като бе подновена инициативата да го направи, тъй като сега сме само 6 човека. После да няма сърдити.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се включа и аз, ако не е късно?

• Харесвам 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно навреме си :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kodama-ja, може може. До 00:00 днес ще бъде записването, който се записал записал. Може да предложите колко време бихте искали да имате за правене на фигурката и кога да започне.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме днес да се запише, който иска и все още не е. После правим тегленето, кой кого ще трябва да строи. Чак тогава има смисъл да си определим времето за правене на фигурката. :) Може и веднага да почнем.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важи @Knifebane. Утре ще ги изтегля и пиша на всеки един кой трябва да сглоби.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 
Ето и разпределението. За лошо или добро участниците са същия брой като в първи сезон.

Като в първи сезон генерирах числата през https://www.random.org/ . @3dwarman се падна да прави на мен фигурка. Първи сезон отново прави на мен и спечели :) . Искате ли ново теглене или започваме така ?

Моля всеки да напише колко време би искал за създаване на самите фигурки. Аз го виждам 2-3 седмици. 

1. @Knifebane - 6
2. @OneOfAll - 3 
3. @mnachev - 1 
4. @3dwarman - 2
5. @Duh5 - 4
6. @UNIVEGA -  7
7. @kodama-ja - 5

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че една седмица е предостатъчно :o

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седем работни дни може да го направим, за да сме напълно честни с всички и евентуално да изключим заангажиране на уикенда. Аз съм абсолютно ок с разпределението. Ще направя Андрей :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 7 работни дни съм ок.

Може да започнем от утре 10.01 и всеки да прати снимка на мейл или форума до 19.01 (другия петък, 8 работни за бонус).

На 20.01 (събота) да стартира анкетата за гласуване до 26.01 (петък) и обявяваме победител на 27.01 (събота). 

Съгласни ?

• Благодаря 1
  • кОпувам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесна работа! 

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ви снимките да пращате до мейла на клуба:

Lebgobg@gmail.com

В края на конкурса ще ги кача във форума и щу пусна анкета за гласуване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм
Предлагам който движи играта да се разправя с тези неща, а не трети човек. Ако може достъп до пощата или просто да ми пращат хората снимките на лично събщение или мейл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помощта, Камене. Наистина е по-добре да не се размива организацията на конкурсчето. Снимките може да ги пращаме директно на Сашко, без да пълним lebgo-мейла и с това (скоро ще има много комуникация покрай Бълк-а и други въпроси, RLUG-related).

После Сашко може да си пусне анкетата и всичко там. Няма причина да се главоболят и други хора с тази организация, особено заети такива. :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Здравейте,
      @danny даде една прекрасна идея за ежемесечна игра в която да създаваш мини модел на различни неща. Прочетете тук за какво става дума. Правилата с график и всичко ще разпиша идните дни, но се пригответе да е епично. От сега ви казвам !!!
      Официален плакат за "юркане" на хората седмица преди приключването на даден месец. Създаден от @danny

Участие:
      - Всеки и по всяко време може да се включи с модел за дадения месец без записване
      - Снимка на реалния обект/сцена или каквото и да е спрямо месечната тема + снимка на модела създаден от лего
      - Изпращане на моделите на лично съобщение на OneOfAll (решението бе взето след провела се анкета, която може да видите тук)
      Моделите за месец февруари бяха пратени на лично и мейл и бяха качени за гласуване.
      Продължителност на конкурса:
      - Една календарна година или в нашия случай 11 месеца
      Теми:
      - Различни всеки месец, но ще бъдат разкривани с началото на всеки месец.
      Време за строене: 
      - Един месец
      Време за гласуване: 
      - Една седмица 
      Класиране:
      - Всеки участник ще получава точки според класирането от анкетата, както следва:
      Ако участник 1 и 2 получат равен брой гласове всеки един от тях получава по 25 точки. Участник 3 автоматично става втори и получава точките за второ място. Ако има участник 4 и е с равни точки като участник 3 същото важи като за първите двама. С месеците ще видим как ще се гласува и дали ще имаме такива равенства. 
      Официална таблица с месеците, темите, участниците, точките за всеки месец и временното класиране.
      Победител и подгласници:
      - Предстои да разберем с развитието на играта какво ще спечелят тримата с най-много точки.
      Забрани:
      - Използването на PhotoShop за манипулиране на цветовете на частите и цялостния облик на лего модела
      - Използването на програми за създаването на модел
      Нека строенето започне сега ! Успех на всички !
    • От OneOfAll
      И така времето за гласуване настъпи. Участници и зрители ще могат да дадат своя глас за според тях най-добрата мини фигурка на член от клуба.
      Ето кой кого трябваше да направи:
      1. @Knifebane - 6
      2. @OneOfAll - 3 
      3. @mnachev - 1 
      4. @3dwarman - 2
      5. @Duh5 - 4
      6. @UNIVEGA -  7
      7. @kodama-ja - 5

1. Knifebane е създал UNIVEGA

2. OneOfAll е създал mnachev

3. mnachev e създал Knifebane

4. 3dwarman е създал OneOfAll

5. Duh5 е създал 3dwarman

6. UNIVEGA е създал kodama-ja

7. kodama-ja е създала Duh5

• От OneOfAll
      Здравейте,
      Още една идея за игра между членовете на клуба, а и не само. 
      Дали серията на LEGO, Mighty Micros е успешна не мога да кажа, но щом изкараха 2 вълни за DC и Marvel и 3та на път може би има някакъв успех. Дали ще проявите интерес да си направим някакъв такъв конкурс и да си изберем тема. Днес видях едни Star Wars микроси мок и бяха доста интересни. Можем да си вземем малки крака, ако искате да са точно като оригиналните, но няма да са с такива изкривени лица, но това не пречи. Може да ги правим с малко по-голям размер количките и да са седнали фигурките. Дори пича е ползвал от оригиналните серии лица и торсота.

Интерес ? Някой ?
      Ето и оригиналите:
      wave 1

wave2

wave3

• От OneOfAll
      Здравейте,
      След хилядите BrickHeadz, които видях под формата на лицензирани модели или мокове дали ще има интерес да си спретнем една такава игра? Дори за да не се чудим какъв персонаж да правим за играта може, ако искате всеки, който ще участва да избере персонаж, който да бъде направен, а след това ще теглим на произволен принцип и всеки ще строи. Ако му се падне на някои да направи персонажа, който е казал няма да се тегли на ново, тъй като това може да бъде и плюс и минус. Като добавка може да казваме по 2 персонажа и така вероятността да ти се падне този който си казал да намалее, а за тези, които няма да се паднат да се правят може да измислим нещо друг.
      Чакам предложения за подобрение на играта и ако има интерес да започваме.
    • От OneOfAll
      Ето на какво се натъкна бат Емо

Можем да го тестваме някой път и да пробваме да го приложим като игра!