Jump to content
legohead

Фигурка - аватар (сезон II)

Recommended Posts

Прави сте, предвид че конкурса не е анонимен няма особен смисъл от предложението.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам начало на втори сезон на играта.

Играта започва от днес 09/01 и всеки има време да направи аватар с мини фигурка на друг член от клуба (разбира се тези, които участват) до 19/01 (другия петък включително) до 00:00 часа.

На 20/01 (събота) пускаме анкета за гласуване, която ще продължи до 26/01 (петък включително) в 00:00 часа.

На 27/01 (събота) определяме победителя.

Моля пращайте ми снимките на лично съобщение във форума или на email - oneofall@gmail.com 

Ако случайно всички приключим по рано с творенията може да изместим датите с някой друг ден.

Ето кой на кого трябва да прави аватар, втори път:
1. @Knifebane - 6
2. @OneOfAll - 3 
3. @mnachev - 1 
4. @3dwarman - 2
5. @Duh5 - 4
6. @UNIVEGA -  7
7. @kodama-ja - 5

Нека творенето започне сега !!! Успех на всички и нека най-добрата мини фигурка да спечели !!!

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички! May the force be with you!

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ми се падна Сашко отново. :lol:

Успех на всички!

• Харесвам 1
  • Хахаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои вече сме готови.

5twstf.jpg.ead11d89192ad49d6035bb42af77e64b.jpg

• Хахаха 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да!!! Ще бъдете приятно изненадани. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се не сте забравили, че срока за създаване на аватар е този петък до 00:00. До момента имаме само един готов аватар. :):):)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз помня.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима с готови аватари. Не остана време :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане, относно състезанието - може ли за снимката на аватара да се използва Photoshop?
В конкретния случай сменям цвета на един от елементите и добавям очила на фигурката, тъй като не успях да намеря такава глава.

Моля да кажете дали сте ок и съответно с коя снимка да участвам, за да е справедливо :)

@Knifebane, @OneOfAll, @mnachev, @3dwarman, @Duh5, @UNIVEGA ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kodama-ja, здрасти. Аз нямам проблем да участваш със снимката, пипната на PS. :)

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@kodama-ja и аз съм ок да участваш с PS снимката. Промените не са кой знае колко големи между двете снимки.

Редактирано от Knifebane
Адаш, така на една дама не се казва! :) Промените са били абсолютно правилни, наложителни, добре че са били направени. ;)
  • Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия сезон това беше изрично забранено. Само с налични части.
За да има равни условия.

Иначе така може да се направи и снимката без въобще да се снима :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, mnachev написа:

В първия сезон това беше изрично забранено. Само с налични части.
За да има равни условия.

Иначе така може да се направи и снимката без въобще да се снима :D

Да, така беше, но съм видял снимката в оригинал и модифицираната. Ще пусна оригиналната и модифицираната версия по време на гласуване. Съгласна ли си @kodama-ja ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че модификацията ще ощети справедливостта! 

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, OneOfAll написа:

Да, така беше, но съм видял снимката в оригинал и модифицираната. Ще пусна оригиналната и модифицираната версия по време на гласуване. Съгласна ли си @kodama-ja ?

Разбира се :) 

Благодаря!

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов с- и изпратих аватара на @OneOfAll. Участвам с аватар снимка (фокус върху човека и аватара), както и съм добавил една по-фън (по-голяма) снимка, която не участва в гласуването. По същия начин постъпих и предния път ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Който ми е пратил 2 снимки ще ги кача и двете. Някои са като сцена, някои не. Гласуваме за аватара на снимката, ако е направена сценка не мисля, че е проблем.

Редактирано от Knifebane
Аз пуснах две не само заради различните сценки, а по-скоро заради аватар-размера на едната. Другата е просто яка, по мое мнение :)
  • Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 часа до края на пращането на снимки за участие. Всички освен @mnachev пратиха и днес в 00:01 ще бъде пусната анкетата.

• Тъжен 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращам :ph34r:

Loading.........

• Хахаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратил съм. Ако има проблем казвайте

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нова тема в раздела за гласуване. Нека най-добрия минифиг моделист да спечели ! :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Здравейте,
      @danny даде една прекрасна идея за ежемесечна игра в която да създаваш мини модел на различни неща. Прочетете тук за какво става дума. Правилата с график и всичко ще разпиша идните дни, но се пригответе да е епично. От сега ви казвам !!!
      Официален плакат за "юркане" на хората седмица преди приключването на даден месец. Създаден от @danny

Участие:
      - Всеки и по всяко време може да се включи с модел за дадения месец без записване
      - Снимка на реалния обект/сцена или каквото и да е спрямо месечната тема + снимка на модела създаден от лего
      - Изпращане на моделите на лично съобщение на OneOfAll (решението бе взето след провела се анкета, която може да видите тук)
      Моделите за месец февруари бяха пратени на лично и мейл и бяха качени за гласуване.
      Продължителност на конкурса:
      - Една календарна година или в нашия случай 11 месеца
      Теми:
      - Различни всеки месец, но ще бъдат разкривани с началото на всеки месец.
      Време за строене: 
      - Един месец
      Време за гласуване: 
      - Една седмица 
      Класиране:
      - Всеки участник ще получава точки според класирането от анкетата, както следва:
      Ако участник 1 и 2 получат равен брой гласове всеки един от тях получава по 25 точки. Участник 3 автоматично става втори и получава точките за второ място. Ако има участник 4 и е с равни точки като участник 3 същото важи като за първите двама. С месеците ще видим как ще се гласува и дали ще имаме такива равенства. 
      Официална таблица с месеците, темите, участниците, точките за всеки месец и временното класиране.
      Победител и подгласници:
      - Предстои да разберем с развитието на играта какво ще спечелят тримата с най-много точки.
      Забрани:
      - Използването на PhotoShop за манипулиране на цветовете на частите и цялостния облик на лего модела
      - Използването на програми за създаването на модел
      Нека строенето започне сега ! Успех на всички !
    • От OneOfAll
      И така времето за гласуване настъпи. Участници и зрители ще могат да дадат своя глас за според тях най-добрата мини фигурка на член от клуба.
      Ето кой кого трябваше да направи:
      1. @Knifebane - 6
      2. @OneOfAll - 3 
      3. @mnachev - 1 
      4. @3dwarman - 2
      5. @Duh5 - 4
      6. @UNIVEGA -  7
      7. @kodama-ja - 5

1. Knifebane е създал UNIVEGA

2. OneOfAll е създал mnachev

3. mnachev e създал Knifebane

4. 3dwarman е създал OneOfAll

5. Duh5 е създал 3dwarman

6. UNIVEGA е създал kodama-ja

7. kodama-ja е създала Duh5

• От OneOfAll
      Здравейте,
      Още една идея за игра между членовете на клуба, а и не само. 
      Дали серията на LEGO, Mighty Micros е успешна не мога да кажа, но щом изкараха 2 вълни за DC и Marvel и 3та на път може би има някакъв успех. Дали ще проявите интерес да си направим някакъв такъв конкурс и да си изберем тема. Днес видях едни Star Wars микроси мок и бяха доста интересни. Можем да си вземем малки крака, ако искате да са точно като оригиналните, но няма да са с такива изкривени лица, но това не пречи. Може да ги правим с малко по-голям размер количките и да са седнали фигурките. Дори пича е ползвал от оригиналните серии лица и торсота.

Интерес ? Някой ?
      Ето и оригиналите:
      wave 1

wave2

wave3

• От OneOfAll
      Здравейте,
      След хилядите BrickHeadz, които видях под формата на лицензирани модели или мокове дали ще има интерес да си спретнем една такава игра? Дори за да не се чудим какъв персонаж да правим за играта може, ако искате всеки, който ще участва да избере персонаж, който да бъде направен, а след това ще теглим на произволен принцип и всеки ще строи. Ако му се падне на някои да направи персонажа, който е казал няма да се тегли на ново, тъй като това може да бъде и плюс и минус. Като добавка може да казваме по 2 персонажа и така вероятността да ти се падне този който си казал да намалее, а за тези, които няма да се паднат да се правят може да измислим нещо друг.
      Чакам предложения за подобрение на играта и ако има интерес да започваме.
    • От OneOfAll
      Ето на какво се натъкна бат Емо

Можем да го тестваме някой път и да пробваме да го приложим като игра!