Jump to content
OneOfAll

Сайт с интересни техники за мокове

Recommended Posts

OneOfAll    129

Вчера Емо даде в чата един интересен сайт с различни постове за различни техники при направа на мокове.

Сайта се казва http://mocrecipes.com/ .

От това, което видях като техники за покриви доста ме впечатлиха. Не съм разгледал какво още има, но предполагам всеки може да открие нещо за следващия му мок.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll    129

Тъй като нямаме тема за техники на строене, а Оги пусна в чата доста интересни дървета, предлагам тук да пускаме различни техники.

4z5wd3x74dzz.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Duh5    46

още едни дървета, Емо ги изрови, целия албум е страхотен:

The Ascent (1 of 12)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От Kando
      Здравейте,
      Наскоро опитвах да си поръчам сетове от UK и DE официалните сайтове на LEGO (shop.lego.com), като идеята ми беше да поръчам желаните неща до спедитори като gabco.bg или ggbg.bg, защото знаех че не доставят директно до България и така се надявах да преодолея това ограничение. За съжаление, веднага след направена поръчка и към двата спедитора, получавам следния имейл от LEGO:
      Дали някой се е сблъсквал с този проблем и дали е намерил начин да го заобиколи?
      Мерси предварително за всякакви съвети 
    • От inflames678
      Тъй като исках да си оцветя няколко клонинга на стар ларс и се заинтересовах леко на тази тема. Но не знаех точно как да направя боята да не се трие както и да мога да я нанасям достатъчно тънко за да стане реалистично. На няколко места прочетох че трябва преди това да се махне най-горният лъскав слой на легото. Затова някой предлагат частите да се топят в чиста вода за няколко часа , или във веру тъй като веруто било за мазни неща за каквто се смята и най-горният слой .Пробвах и двете неща но не виждам промяна в легото - все още си блести. Затова го сложих в спирт и с малко търкане оригиналната принтираната боя на легото се изтърка Мислех да пробвам и с някои препарат за мие на под или стъкла но ще видим какво ще стане .
      А за самото боядисване видях че някой хора препоръчват някакъв вид бои който са за други пластмасови фигури(забравих точно марката на бойте )
      защото другите не били толкова плътни та затова просто си взех перманентни тънки маркери с който не става чак толкоз зле тъй като маркера е писец ,тоест можеш да направиш доста финни неща но с повече търкане се трие . Мисля че ще трябва да намеря тези "професионални " бой но незнам дали си заслужава.Та ако знаете не6то по въпроса споделете .
    • От legohead

Попаднах на това готово решение за улична лапма + интегрирано осветление LED, работещо на 5 волта (usb)

за повече информация вижте тук:
      clonebrands_v1.5_p44.pdf

• От legohead
      Кажете си мнението и ако ви харесват може да поръчаме САМО прозрачните части от ЛъгБълк

transparent_stands.lxf
    • От sensimasensi
      Помня, че някой се чудеше как да се направи кръгла сграда. Еми тук има само за покрива, но мисля че е полезно

http://www.brickbuilt.org/?p=8342