Jump to content
3dwarman

Посещение на LUGS United 2017 в Белград, 18-19 ноември 2017

11 гласа

1. 1. Имате ли СЕРИОЗЕН интерес да дойдете?

• Да, 100% (освен ако не изникнат непредвидени обстоятелства)
    • Да, голяма вероятност > 50%
    • Ако се съберат достатъчно хора, евентуално бих дошъл, < 50%
    • Категорично не
  2. 2. Можете ли да пътувате с личен автомобил до Белград (осигуряване на превоз)

• Да
    • Не
    • (няма да идвам - отговор НЕ на първи въпрос)
  3. 3. Колко хора ще пътуват с вас (които не са членове на клуба)

• Само аз
    • Аз + още 1 (приятелка и т.н.)
    • Аз + още 1 + деца (уточнете брой деца)
    • Аз + деца (уточнете брой деца)
      0
    • (няма да идвам - отговор НЕ на първи въпрос)
  4. 4. Обичате ли бира и сръбска скара?

• Да!
    • Много!
      0
    • Разбира се!
      0
    • Естествено, шегуваш ли се?

Recommended Posts

3dwarman    21

Ще ходим с 2 коли. Предлагам да си направим среща в 11:00 на Лукойла до Метро 2. Карта

В Белград трябва да стигнем тук: https://goo.gl/maps/RqUH8H4ewb92

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Duh5    15

Искаме снимкиии! Жалко че роуминга е скъп иначе и видео в реално време щяхме да искаме...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead    23

Янина ми прати линк с още снимки:

Качих ги тук:
https://photos.app.goo.gl/OkukUs9Tx6OJ9ldv1

Днес ще снимам още, съжалявам за качеството, снимам с телефон :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll    12

We own them :)

Бинев на бързото строене първи.

На фигурките Андрей първи аз втори. 

:):):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Случайно се оказа че се провежда и изложението на сръбския LUG Skockani в Белград.
      Благодаря на Янина за изпратените снимки!
      https://photos.google.com/share/AF1QipNuSgOAx9t4CP0mN4-TGrFSsOCgq8n3V9njyV14ek_wQUaie8xcF0C5B0RhWbh41A?key=eHppTUV6NHpXWGxmbDY2YWdzWUFTclBSLWMtQ01n

• От legohead
      Понеже не успях да споделя оригиналния пост от фб, реших да копирам новината тук:

• От legohead
      Здравейте скъпи приятели,
      На 28.10 (тази събота), от 14 до 18 часа, Ви очакваме за втория ни workshop по строене с Лего, който ще се проведе в новата сграда на Университета по архитектура, строителство и геодезия (УАСГ) по повод 75 години от основаването на университета.
      Можете да видите facebook събитието на официалната facebook страница на УАСГ на този адрес:
      https://www.facebook.com/events/1491552727548069

Предвидили сме занимания както за малките ни фенове (1-ви клас и нагоре), така и за по-големите ни приятели-студенти от УАСГ. Участието е БЕЗПЛАТНО!
      Игра за деца (препоръчително първи клас и нататък)
      Децата ще имат 45 мин. до един час, за да построят „Моят град“. За целта всяко дете ще си изтегли на напълно случаен принцип една от десет важни за един град сгради, която да построи от предоставените части (училище, болница, полиция, пожарна, парк/градинка, къща/блок, мост/улично кръстовище, театър, Лего-магазин). След края на играта децата могат да бъдат заснети като група, с техния град, както и индивидуално с построената им сграда.
      Игра за студенти
      Студентите ще имат 45 мин. до един час, и на разположение Лего-части, за построяване на г-образна стена и в последствие „интериорен дизайн“ на стая, или същите части за построяването на макет по техен избор, в духа на преподаваното в УАСГ. Ще има възможност за заснемане на построеното.
      Двете ни игри ще се провеждат едновременно, във фоайето на УАСГ, със записване на място. Предвидили сме достатъчно части за всички, а за малките ни фенове ще има и награди!
      Очакваме ви!
      Екипът на ЛЕБГО.
      Lebgo – The Bulgarian LUG

И не на последно място - ще се радваме да чуете вашите отзиви от нашето малко изложение! Ще сме ви благодарни ако оставите коментар в нашия форум в тази тема
    • От MetroiD
      Иван Ангели (ambassador-ът на Beokocka и съответно основен елемент от балканското обединение LUGs United) ми писа вчера с покана за изложение в Белград през първата половина на септември. Организаторите поемат 100 евро за транспортни разходи. Планът е на 9 септември да се подгтовя изложението; самото нещо се случва от 10-ти до 11-ти, като на 11 септ (неделя) в 18:00 вратите се затварят за посетители и започва раздигането. Повече инфо тук: http://www.beokocka....n-2015/?lang=en

Ако проявявате интерес, можете да намерите Иван във Facebook: Angeli Ivan или да ми пишете; аз ще ви свържа веднага. Ние с Ася не планираме да участваме; няма нито време, нито МОС-ове.