Jump to content
legohead

Образователна програма в НПМТ за деца 1-4 клас

Recommended Posts

Понеже не успях да споделя оригиналния пост от фб, реших да копирам новината тук:

Цитат

ЛеGОтех II

На 21 октомври в Националния политехнически музей ще стартира втората част от образователната ни програма „От детския конструктор до професии за новите технологии“.
Заниманията ще се провеждат всеки съботен следобед. Местата за първата група от 14.00 ч. вече са заети. Има възможност да се запишат още 5 деца между 1-ви и 4-ти клас от 16.30 ч.
Заявките се приемат на polytechnic.pr@abv.bg до запълване на свободните места.

image.thumb.jpeg.b634297637dab3a49617264db4a1971c.jpeg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съобщавам, че в началото на октомври продължаваме с курсовете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Случайно се оказа че се провежда и изложението на сръбския LUG Skockani в Белград.
      Благодаря на Янина за изпратените снимки!
      https://photos.google.com/share/AF1QipNuSgOAx9t4CP0mN4-TGrFSsOCgq8n3V9njyV14ek_wQUaie8xcF0C5B0RhWbh41A?key=eHppTUV6NHpXWGxmbDY2YWdzWUFTclBSLWMtQ01n

• От danny
      Здравейте,
      понеже не видях отворена тема (мжое и да има, но просто да съм я пропуснал), пиша тук
      Днес бях в София Ринг и видях табелките на живо, както и всичко изложено! Поздравления на всички, които са направили това изложение реалност. Всичко изглеждаше страхотно, но това което всъщност установих, е че много от изложените неща не се продават в България, което е доста тъжно.
      Не знам кой е направил всички мекове, които са изложени, но меко казано изглеждат брутално. Огромно количество труд, страхотно изпълнение, просто евала!
      Който има възможност да отиде или имат път натам препоръчвам да разгледа!
    • От mnachev
      City 2018

• От Ваня
      Здравейте! Аз и една моя приятелка искаме да разберем повече за новите модели на Lego Friends и дали фигурките най-после са се променили, защото все пак все някога трябва да ги удари пубертета. Ако някои знае да пише!