Jump to content
OneOfAll

Batcave

Recommended Posts

OneOfAll    12

Няма думи да се опише. Наслаждавайте се и очакваме Дидо да ни изненада с нещо още по-добро. ;)

omNTBO7.jpg

https://imgur.com/gallery/LEo9O

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
UNIVEGA    7

Мога да кажа само едно и то е BURP от LUGBULK-a! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun    5
Преди 17 часа, UNIVEGA написа:

Мога да кажа само едно и то е BURP от LUGBULK-a! 

Too ugly !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От Firestar
      Здравейте, разруших катедралата, защото нямах части да я завърша, но пък направих няколко стаи: работилница, шивашко ателие, стая за отдих, сладкарница и кухня

• От Zanton
      Здравейте,
      аз съм Zanton и направих за Хелоин нов Bionicle MOC. Той е revamp на мой оригинален герой на след като го завърших много заприлича на китариста Slash.
      Ето го видеото: 

• От Stormfury
      След 1 година събиране на части, мързел и известна доза колебания, най-накрая реших да го сглобя ICARUS-a на Madoca1977.
      MOC-а се състои от близо 2000 части, 4 L мотора, 1 Серво, светлини, и Sbrick, за да се управя дистанционно.
      Понеже нямам голям опит с техник моделите, този проект ще е едно предизвикателство за мен. Още повече, че инструкциите са само снимки, и няма описани какви части се изпозлват на стъпките и трявба да се внимава много, за да не стане фаул.
      Ще качвам постояно снимки с прогреса ми. 
      А в линка отдолу може да разгледате завършният модел.
      https://rebrickable.com/mocs/MOC-4562/Madoca1977/icarus-supercar/#bi

• От Firestar
      Здравейте, реших да се подготвя с MOC за следващото ни изложение. Започнах да строя без ясна идея, като за начало ми се искаше да включа в проекта извитите прозорчета, които до сега не бях ползвала. Въртейки ги ми хрумна идея да направя нещо като решетка с тях. Решетката трябваше да е за земя, обособяваща пространството покрай корените на дърво. Пробвах няколко варианта, но не стоеше добре и ми хрумна да я изправя и да я ползвам за прозорец, а такива прозорчета подхождат на катедрала  та това е Катедралата, в която вложих всички налични tan и dark tan частички /да не се чудите, защо задната част е с такава странна стена/

• От sensimasensi
      Помня, че някой се чудеше как да се направи кръгла сграда. Еми тук има само за покрива, но мисля че е полезно

http://www.brickbuilt.org/?p=8342