Jump to content
Bogoslovov

Търся ЛЕГО каталози от конкретни години

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
преди 21 минути, Bogoslovov написа:

Благодаря за включването!

Търся каталози само на български език и не по-стари от 1998. Към малките книжки/каталози нямам интерес.

Ок, изпадне ли ми нещо ще споделям... Ако е нужна подмяна с по-добро копие или допълнение...

В момента на български в идеално състояние мога да споделя това... 

KxiMYOf.jpg

Пропуснах и 1999 в състояние като горните... 

Поздрави и успех в прекрасното начинание. 

Редактирано от DOSTIN

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1999, 2000 и 2002, ако наистина са на български и в идеално състояние – ги взимам одма!

Би ли ми пратил все пак една снимка и на 1999, ако ти е удобно; да не се окаже, че има H2 издание, за което не съм знаел?

За 1997 доста се изкушавам, ама не ми се иска да имам дупка между 1997 и 1999.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така по ред карам.... хронологически ... :)

Състоянието на каталозите е ... не са разлиствани 

Това са допълнителни копия към личната ми колекция, които са просто нови, приложените снимки на разгърнати каталози не са от копията, които предлагам. 

За 1997... решението е лично

За 1999 давам избор между 5 идентични екземпляра.... 

HpFUdFW.jpg

Със сигурност има две издания улавят се на стр. 44 Стар Уорс, там е и единствената разлика в двете издания, поне на пръв поглед. 

Vs3wxK8.jpg

Добрата новина, ако се търси каталог като горния вид на снимката супер, петте копия са като него, ако е като долния лошо, това е единственото ми копие, не е в перфектно състояние, а и ще ми е трудно да се разделя с него. 

За 2000 и 2002 (за януари-юли) имам по един екземпляр в неразлиствано състояние, налични са ми по още един, но тях съм ги ползвал и не са в толкова добро състояние. 

Верификация, че са на български...

От горе надолу 1999,2000,2002

AQF0wzt.jpg

Редактирано от DOSTIN

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно благодаря за снимките.

Новините са добри, защото копието от 1999, което аз имам (макар и със забележки), е точно това, което не ти се повтаря – с инвентарен номер 4321384-UK/RUM-BUL (ако искаш може да провериш дали и твоят е със същия номер).

Значи със сигурност ще взема 1999, 2000 и 2002. Даже за 1999 мога да взема две копия. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има прогрес по набавянето на колекцията от каталози. Ще е интересно, ако искаш, някой път да ни пуснеш снимчици на събраното, може даже да се направи колаж за някое изложение, ала-бала... :D

Смятам, че ще е доста атрактивно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще пусна снимки.

Макар че така като гледам, на @Legovlad май му е доста по-впечатляваща колекцията. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии сме готови. Вече имам всичките каталози, които ми трябват – в повече от прилично състояние.

Огромно благодаря на @bubacca и на @DOSTIN за отзивчивостта и впечатляващото качество на каталозите.

Оттук-насетне остава само да намеря изданията от първия пост в абсолютно безупречно състояние, за да са всичките безупречни. Това, разбира се, не е нужно, а и не съм сигурен, че е възможно. Но ако все пак се окаже, че някой има едно или две от попълненията в удивително запазено състояние, няма да ги върна. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.