Jump to content

Recommended Posts

Обявена е тема Overwatch по едноименната игра.
LEGO-Overwatch.jpg?resize=625%2C328&ssl=1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Stormfury - ако направят Лего WoW (последно, мисля, лицензът беше при Мегаблокс...), ще си взимаме ли? :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Knifebane Задаваш отговори :D Но да бъдем реалисти - няма да направят :(

Определено чакам с най-голям интерес, да видя какво са сътворили с Overwatch-a. Въпреки че си казах, че ще събирам вече само DC Comics, ако сетовете си струват, сигурно ще си взема :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номерата на първите сетове с цените им, които се очакват през Януари 2019

Capture.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200%, че 75971 ще са два броя нормални BrickHeadz, тъй като цената на малка и голяма глава са 15$ (но не винаги), а на 2 големи в пакет са 20%.

Bastion, който да се трансформира ми се вижда доста възможен избор за 30 доларовия. Тук може да се класира и D.Va или пък някои от другите големци, Doomfist, Orisa, Winston, Roadhog или пък Torbjorn.

Големият сет си мисля, че може да бъде на ескорт танка, който е по картите + част от карта, което за мен ще е тъп сет и ще си заслужава само заради фигурките. Тъп заради това, че ще има част от карта и поредната превозна машина, която в този случай няма да става за нищо.

Варианти са да направят и самите герои един по един в по-големи размери, тип mech. Не съм сигурен дали е правено и дали ще се приеме добре. Един вид да са тип Bionical. 

Дано да пуснат и 1-2 колекционерски серии.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сет за 40$, звучи интересно и със сигурност няма да е brickheadz. Ако не излязат от някъде лиикове, сигурно чак края на Октомври, началото на Ноември ще разберем какво са ни подготвили от Лего и Близард :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tиизър на Lego Overwatch от GamesCom 2018 :)

image.png.a084e64b60995407b161948727f8bf75.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има 6 обявени сета:

75970 - 15$

75971 - 20$

75972 - 30$

75973 - 40$

75974 - 50$

75975 - 90$

Определено героите ще бъдат под формата на минифигурки ! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкриха първата минифигурка от Overwatch, а именно Tracer. Доста добре е пресъздадена, ако и другите са така, усещам как ЛЕГО ще пожънат голям успех с тази серия :)

315770593_OverwatchTracer2.png.9227b990a2a734e7df2ae314a5af5ec7.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкриха и първият Overwatch сет, а именно: 75987-1: Omnic Bastion

Моделът съдържа 182 части, цената му ще е £22.50 / $25.00 и вече може да се купува от сайта на Близард. Също така ще се продава и на тазгодишният Blizzcon.

Повече информация тук.

@OneOfAll Зарибен ли си ? :D

OaLE0eAu1gg.thumb.jpg.125ca89c42448b4cc9b309bec458a30b.jpg75987-1.jpg.ef971c0782a696b2b03fd1ae9690e5fe.jpgeTeQ2eAu1gg.thumb.jpg.842857cabcebaeedbd1521b8a85bc1b7.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sure Blizzard/LEGO, започнете с ексклузивен сет тази серия ... ... и го пуснете на "толкова нормална цена"...

Цитат

Overwatch® fans will want to build and collect this exclusive Bastion figure in Omnic Crisis orange skin. This Overwatch toy can swivel at the waist, move its arms and features a small sub machine gun in the right arm. Fans will also appreciate Bastion’s friendly bird sidekick, Ganymede, also in the unique Omnic Crisis orange skin. This Overwatch buildable toy is a Blizzard exclusive and only available in limited quantities.

Ако все пак някой реши да го поръча през сайта им до България:
€7.43 Postal (without tracking)
€30.89 Courier (with tracking)

Модела не е лош, но можеше сякаш малко по-добре. Ще го видим на сглобяване как е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, OneOfAll написа:

Модела не е лош, но можеше сякаш малко по-добре. Ще го видим на сглобяване как е.

като гледам, нищо особено като строене. Единствено панелчетата на раменете и плочката "близард" са уникални.
Всичко друго сигурно на 90% го имам като части.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, sensimasensi написа:

като гледам, нищо особено като строене. Единствено панелчетата на раменете и плочката "близард" са уникални.
Всичко друго сигурно на 90% го имам като части.

@sensimasensi По-рано и аз го огледах по-обстойно билда, и също не ми изглежда да е кой знае какво. Панелите на раменете са си напълно стандартни, просто имат стикери. Най-много да има някой елемент в нов цвят. Не мога да разбера само коя е въртящата част между торса и краката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sensimasensi ми сподели това:

I ordered but I couldn't wait

65+лв за лиценз, табелка близард и думата "ексклузивен" :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да пуснем една конкурентна серия LEBGOSENSI
Ще отвеем Overwatch ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D само не знам инструкциите кой ще прави :D щот самият аз не мога се оправя :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 23 часа, Stormfury написа:

Панелите на раменете са си напълно стандартни, просто имат стикери.

по-скоро ще са принтнати, все пак са ексклузив

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, mamun написа:

Не съм в час с героите, ама този с чука е уникален

Не е лош, но за мини/микро модел е доста добре. Има един китаец с много детайлни и по големи модели май на всички герои.

А относно Bastion ето и първите 3 "ревюта"/коментари директно под продукта в Blizzard store-a:

image.png.568848cd77bb48c4030895e354a5d6ac.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sensimasensi това по-добро от оригинала :D даже виждам, че и като оръдие ама дали се трансформира не знам.

Този пич има доста силни неща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От Brickset
      The first LEGO Overwatch minifigure has been unveiled in a short video that was published on the Overwatch Facebook page! This follows an earlier announcement that Winston will appear in the upcoming theme.
      Tracer is a mascot for the Overwatch brand so her inclusion in the range does not come as a great surprise, although I am glad to see how Overwatch characters might look in minifigure form.
      You can watch the entire video after the break...
      Continue reading »
      © 2018 Brickset.com. Republication prohibited without prior permission.
      View the full article
    • От Brickset
      The LEGO Overwatch teaser website has been updated and now features some bananas beside a jar of peanut butter, constructed using a tan 1x1 cylinder and an orange 1x1 round tile.
      This suggests that Winston will appear in the upcoming LEGO sets. He joins Widowmaker, Reinhardt, Genji, Soldier 76, Mercy and McCree who were revealed in a previous teaser for the new theme.
      © 2018 Brickset.com. Republication prohibited without prior permission.
      View the full article