Jump to content
legohead

Клубни срещи през 2012 г.

Recommended Posts

Ми... аз също мога и по-рано, ама Камен свършва в 7 работа, та не знам дали ще може?

Ангел и Жоро Топорчеви също както са яко заети на (поне) два фронта не знам дали и за кога ще смогнат...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и aз ще съм там :)

p.s. хубаво си се сетил за плота но хартиената лепенка май по ще ми трябва :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за лепенката, ще ти я донеса. имаше и някакъв тънкописец май?

друго носил ли си?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз тая тема съм я попропуснал, че ме хвана онлайн липсата тия дни, ама така като гледам вероятността да пропуснем рандевуто и тоя път е голяма :/ Ако до 19:40 ме няма на Славейков - go have fun without me :) Духом, ще съм с бандата при всички положения.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се поосвободиш свиркай :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми те бяха две лепенки (хартиена и обикновенно тиксо) и тънкописец ,ако нещо се е затрило здраве да е, да бях си го потърсил по-рано

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нося ти ги :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана на срещата, аз бях 7 дена в болнични и съм я проспал тази среща. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъдихме за 16 юни какво правим, общо взето... Аз ще замъкна пълния арсенал, за да организираме яки игри и забавления, освен макета.

Освен това, решихме да се чуем допълнително и да се уговорим да ходим към Военния Музей на 15 юни (петък) вечерта след 7 примерно, за да можем на спокойствие да си наредим всички неща, а не в събота посред всичкия екшън ние тепърва да редим.

Никола ще прави танк; Камен ще носи пак Голямата Щипка и рейса; тоя път ще наредим града така, че рейсът да може да се движи из него.

Андрю не знам дали е готов с неговия МОС-изненада, а пък от него и Ангел + Жоро Топорчеви зависи дали ще има и колко голяма ще е Technic частта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да участвам в нито едно от двете изложения...така че успех и ще чакам снимки...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата се избистрят, и да не казвам голяма дума, ще има Technic от наша страна :) Дали ще успеем да присъстваме с брат ми не е 100%, но моделите са почти готови и ще намерят път до събитието. Освен Technic почти е готова и още една групичка-изненада.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще тая надеждичка да ви видим ако не в петък в 19, то в събота!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Само да кажа, че вече вторниците и четвъртъците са ми свободни, за сметка на понеделник и сряда! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо, long time no see ;) Добре, ще мислим значи някой четвъртък, макар че след тежката юнска програма май няма много-много смисъл от среща тази седмица, освен ако не се наложи да действаме за LUGBulk... а засега няма признаци, за съжаление; явно още ще си почакаме.

Впрочем - утре като се поосвободя, ще кача инфо и снимки от Midsummer Партито.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като така или иначе юни доста се гледахме, а и ще си направим пак клубна "среща" на 11 юли на pool партито, мисля следващата "официална" да е към края на юли? Естествено, ако има LUGBulk новини преди това, ще звъня телефони, за да се намерим по-рано ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дано да има LUGBulk работи, да. Иначе ще се видим и без това, де.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама не... :/ Оказва се, че доста хора утре не могат, така че казвайте кога ще е удобно другата седмица. По възможност понеделник-вторник-сряда, че да не се бавим с плащането?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки от трите дни пон-ср ми е безпроблемен ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава вторник. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, нека да е вторник следващата седмица...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.