Jump to content
legohead

Клубни срещи през 2012 г.

Recommended Posts

чакайте ме в заведението. ще се присъединя към вас в 19:30 някъде. до скоро!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A koe e zavedenieto? Family-to li? ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yah, ще се обадя да направя резервацийка... Ох, един литър Конрад... чекай менееее! :Р

Ако предпочитате, да се срещнем направо там; всички знаят къде е? Само кажете колко хора ше сме, за да знам колко места да пазя...

П.П.: Моля ви, нека дойдат всички, които участват в ЛЪГБълка, за да мога още в сряда да пусна превода. Който не може вторник вечерта - в кръчмата съм пуснал инфо с банкова сметка / paypal сметка, или пък дайте идея кога иначе да се видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да дофтасам към 20-20:30, че съм на работа следобедна :/ Да оставите бира и за мен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях писал покрай ЛЪГБълк по-рано този месец, че няма да е зле да се срещнем последния августовски четвъртък. Освен ЛЪГБълкските работи, има и други сериозни причини да се видим - трябва да обсъдим подобни участия като това в Резиденция Горна Баня; заплануваното декемврийско изложение; както и изработката на прегради за бъдещи клубни макети.

Най-важно обаче е да седнем и да помислим какво и кога ще правим през 2013г., тъй като от TLG биха желали да имат информация колкото се може по-рано с цел да могат да заделят адекватни ресурси в зависимост от това какво смятаме да организираме. С други думи, за да има през януари/ февруари още повече кила и як Brick Bash от тази година, ще е хубаво да можем да дадем точна информация поне по отношение на дати и мащаби. За тази цел би било супер да сме колкото се може повече хора - така че е препоръчително всеки, който има възможност, да намине.

Така че - 30 август, 19.30, Славейков?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и почти сигурно ще сме на линия с брат ми :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako ne uspeq da doida do 20.30, znachi nqma da doida. :D Che imam rabota v drugiq krai na Sofiq i ne znam dali shte smogna.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, запазил съм 10 места във Фемили за 8 без 15, т.е. който закъснява - направо там. Ако някой пък подранява - резервацията е на мое име.

Иначе 100% ще се заседим доста време - щото има много неща за обсъждане, не само щото ни се пие бира... А пък и нови муцуни също ще има. Така че който може - да намине.

Впрочем, може и аз да позакъснея - ако стане така, ще дойда направо във Фемили.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, как е положението със следващата клубна среща? Аз за съжаление не можах да дойда, защото обикалях за подарък за РД на майка ми и не смогнах. Имам и да си взимам частите от LUGBulk-a. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти!

Частите ти се намират в Ангел Топорчев. Виж темата за LUGBulk, там има по-подробна информация по въпроса.

На мен ми се ще да си направим следващата среща преди 20ти, тъй като има вероятност да участваме в изложение на 22ри.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на края на тоя месец? Ако караме по традиция, последният четвъртък се пада 25.10, предлагам към осем часа пак на Славейков? На който не му е удобно този ден - да дава предложения; аз ще гледам да се съобразя с вас.

Ще е хубаво да се видим пак максимално много хора, за да прегледаме как стоят нещата с LUGBulk и да започнем финалните орязвания. Също така, имам разни неща да ви разправям за декемврийското изложение, както и за догодина, така че наистина няма да е зле да се съберем всичките муцуни :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на линия - 25 в 8!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони - щото не мога преди това; много неща за вършене... :/ Ако искаш, може да се чуем като наближи и да мина да те взема отнякъде, а после да те закарам обратно? Ше го измислим, не се притеснявай :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега не е излязло нещо неотложно, така че аз също ще съм на линия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой случайно да не забрави за срещата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V kolko chasa i na obichainoto mqsto li e? Che mai pozahladnq tiq dni. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.