Jump to content
legohead

Клубни срещи през 2012 г.

Recommended Posts

Ми ше запазя места във Фемили, ама ако пак е оная сервитьорка, няма да се разбереме...

Иначе - погледнете и ЛЪГБълк списъка все пак, за да можем да пообсъдим какво ще отпадне на този етап и какво друго ни е нужно? Като гледам пак здравия ентусиазъм, предполагам, че би било смешно да питам дали някой има наум проекти за догодина, но поне да спомена възможността. Аз лично от частите, които съм наблъскал, смятам да отидат в голямата си част за заплануваните за 2013 неща.

И другата тема - зимното изложение. Не че искам да давам зор (пак), ама ще е хубаво тези, които искат да представят нещо, да дойдат на срещата за 5-10 минутки, поне да си кажат какво имат предвид. Че да знам поне каква площ ориентировъчно ще ни е нужна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй вярно. Ще погледна пак списъка с частите да видя дали ще ми скимне нещо ново.

За декември предлагам да обсъдим утре идей на място.

А иначе мога пак да направя машинктата, дето цели мишената. Допускам, че на закрито ще работи отлично. Също и щъркела, буса и едно "ново" (или по скоро обновено) возило.

С Ангел Т. има вероятност да изпълним джипов дует, като може да се помисли и за някакъв игрови елемент.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще каже колектива да се видим в четвъртък, 29 ноември? Макар, че няма да провеждаме изложение през декември, ще ми е приятно да се видим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колектива не знам, ма аз да си кажа - там съм. Само никой да не споменава декемврийско изложение, моля... :)

Впрочем, днес получих официално одобрение за ЛЪГБълк-а ни заедно с информация за новите правила и условия, така че най-малкото ще имаме за какво да си говорим ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем супер!

Боби, само те моля ако пак ходим във Family да резервираш маса изрично ВЪТРЕ! Последния път ситуацията беше следната: влизам, казвам че имаме резервация и бла бла, отговарят ми: еми да, ама не сте уточнили че искате маса вътре, а масите вътре свършиха, така че резервацията ви е отвън ...."

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, моя грешка, съжалявам. Впрочем, във Фемили ли ви се ходи впрочем или искате да сменим? Щото аз не държа непременно да сме там; просто лятно време е готино заради градинката - иначе ако имате други идеи из центъра, може другаде, на мен ми е все тая. За тия години сме изобикаляли в клубни сбирки не едно и две заведения, не пречи да увеличим бройката :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, не беше към теб упрека. Просто неадекватно поведение на служителите, малко ...

Нямам против във Family. Мин път много ми се пиеше Conrad, ма не и когато времето е по-студено от бирата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли вариант да направим срещата в сряда, защото този четвъртък няма да мога по това време. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен не е проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виктор до четвъртък не е в София, така че пък за него сряда не е опция. Аз също не съм сигурен дали ще успея сряда вечерта, защото имам ангажимент до по-късно. Пък да се уговаряме за по-ранен час не върви... Впрочем - monsieur Rodrigo, взе ли духчетата? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, ми за четвъртък по-късно тогава?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колко пък по-късно, в 10 да се срещаме тепърва? :)

Ако предпочитате, направете срещата за сряда; аз ще запазя места във Фемили, само ми кажете за колко човека горе-долу, пък ще видим дали ще успея евентуално да дойда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да духчетата са взети! :) А пък ако не става за тази сряда, не може ли следващата да се видим инзвънредно, пък дори да е в намален състав, за да чуя какво сте обсъждали този четвъртък?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и така. Ще разкажем и във форума разбира се!

Добре, значи уговорката остава за четвъртък във Фемили. Аз ще съм там към 19:30 - 20 ч.

Обадих се на Никола за да го поканя на срещата

До скоро!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление ще се наложи да пропусна този път. Разчитам на Камен да сподели важното инфо във форума. И, Камене, отново ти благодаря. Ти си знаеш защо!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абел, всички неща във връзка с ЛЪГБълк съм ги написал и в съответната тема, така че не се притеснявай :)

Евентуално викам към края на декември да си направим още една "непредвидена" среща за тези, които ще участват в ЛЪГБълк 2013, преди да пусна окончателно заявката, но до тогава има време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не си знам графикЪ, но и да съм следобедна ще се постарая да дойда :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата не е в периода 24-27 декември, аз бих могъл да присъствам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За, нямям претенции за срещата кога да бъде

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вечерта, проблеми няма. Все пак, традициите СИ ОСТАВАТ това, което бяха.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK, тогава четвъртък, 27 декември, звучи добре! Към 8 часа направо във Фемили, ще запазя маса.

Може да преговорим ЛЪГБълка преди да го пусна окончателно, ако дотогава съм получил всички заявки за чарколяк, а и да помислим за догодина какви са плановете. Имаме вече покана за изложение на Brickenburg през първите дни на юни, която аз лично мисля да уважа; успоредно с това можем да помислим за нашето първо изложение за 2013 кога и къде да е, защото ще е хубаво да е солидно като компенсация за липсващото коледно тази година...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката на Венци пристигна; да оправим на срещата другия четвъртък и чарколяка, ако не бързате?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.