Jump to content
MetroiD

Информационни табелки за изложенията

Recommended Posts

Супер са, Сашко!
Единствено бих добавил линк към нашия сайт: www.lebgo.org

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желанието е изпълнено, както и лего донамествания. Ако забележите нещо друго сега е момента да се каже, тъй като след малко започвам и останалите серии на нинджаго. Фона ще е същия, че това са им емблемите на нинджурята. Може малко да ги попреместя, но ще видя.

2506.thumb.jpg.19f75a2f415c034e07bf4e98d593b6ef.jpg2505.thumb.jpg.56e30ed7db702848e56fb0e90fde7390.jpg2259.thumb.jpg.8842a3f941cee6b9646ed254104354a9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер са табелките, аз единствено бих предложил QR код, вместо линка, нещо подобно:

stand.jpg

Редактирано от danny

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например:
http://goqr.me/

От генератора получаваш готово изображение.

Не препоръчвам конкретно този генератор, просто разяснявам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз генерирах линка от тук: http://www.qr-code-generator.com/

Няма кой знае какво значение от къде ще го генерираш, после винаги можеш да го тестваш с телефона дали линква към правилното място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми харесва, но за момента не мога да я реалзирам и да разположа на хубаво място кода. Така над логото нещо ми се набива на очи, а ако е по-малко нещо ми е мех. Поне аз го виждам, че целим да дадем информация за сета на хората и после да дойдат при нас, ако решат, но с QR-a просто ми се набива това нещо на очи и сякаш ме кара да го гледам него вместо информацията. 

Идея е да е в левия ъгъл, но така ще трябва да води към сета и не ни устройва. Ето вариант в дясно на логото, но не съм му фен.

5a6c726554853_.thumb.jpg.cd00282c4a1091b97bd8a28fc9fd7b4c.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@danny, според теб не е ли ок освен QR-a да има и адреса, тъй като, ако нямат телефон в момента да видят все пак как е сайта ?

Другите какво ще кажете по този въпрос ?

5a6c739f9ff62_2.thumb.jpg.ef74fda9992dd41433df0942d25bf6a2.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, голямото се набива на очи, докато малкото не ок. Аз го предложих единствено с идеята по-лесен достъп до сайта.

Може би най-добрият вариант е да си остане само адреса на сайта. Не знам единствено от колко близо могат да го видят хората за да прочетат линка, но то същото важи и за QR кода.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:/ 

Ще го реализираме това с QR-a за нещо друго. Благодаря все пак за идеята и ще помисля за друг вариант.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QR-кодът, може би, винаги е бил поляризираща тема. На мен ми харесва, но признавам, че на тези табелки е трудно да го разположиш симетрично и добре-стоящо. Най-много ми харесва този вдясно от логото, но е много малък и някак си изглежда хем част от логото, хем не.

Съгласен съм да действаме без него, само с адрес на сайта. Благодаря за работата, @OneOfAll, както и за идеите/мненията на всички други. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето как виждам табелки за така наречените "грозници" aka Brickheadz.

brickheadz.jpg.e4309b52838cee13efc67859d68c7a5d.jpg

4.5 х 6 см 

Размер на примерна табелка до една тиква.

0-02-04-594b038a88243cdf5070bbf1af2fb744f883889995f1a4fd698f6eb51e4f97c0_full.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетовете за Ninjago, които ще се излагат в музея вече са готови.

Ninjago.zip

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и разпечатани и ламинирани:) утре ще опитам супер семпли стойки от systems части.

Страхотна работа на @OneOfAll, абсолютна машина!

18A5E7BE-0FB4-4074-B351-67CD19E65A31.thumb.jpeg.04a2f0a63255f8cfac325f562213ed91.jpeg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страшни сте!
Можете ли да направите една бърза табелка и за серията колекционерски фигурки - Нинджаго филма?

Ако да, моля добавете текст че се продават по избор в Бо Хоби - все пак оттам ни ги дават :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@legohead, как си представя да изглежда тази табела за колекционерски фигурки, тъй като не съм мислил за фигурки как да изглеждат. Освен това къде да има лого/текст на Бо Хоби ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно:
"колекцията фигурки са любезно предоставени от БО ХОБИ. За повече информация - www.bohobby.com"

bo_hobby_logo_100x500.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, OneOfAll написа:

Сетовете за Ninjago, които ще се излагат в музея вече са готови.

Може ли малко повече информация за този музей?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за Национален Политехнически Музей:
https://www.polytechnicsofia.com/

Ще правим няколко последователни едномесечни събития на това място. Първото ни изложение на това място беше в края на 2017.

https://www.polytechnicsofia.com/single-post/2017/11/06/ЛегоТехническо-изложение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Аз помислих, че сте направили Лего музей.

Ще очаквам следващото изложение :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващото мини-изложение ще стартира от началото на февруари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Ето на какво се натъкна бат Емо

Можем да го тестваме някой път и да пробваме да го приложим като игра!
    • От OneOfAll
      Здравейте,
      Днес сглобих модел 76058 и видях, че има страхотен ъгъл с кутии за вестници, кофа за боклук и светофар и стоят страхотно. Консултирах се с Дидо относно светофарите и също така проверих снимки от последното изложение, но не видях да имаме един светофар в CITY дисплея. Този, който е в сета е страхотен. Моля вижте модела и си кажете мнението.

Направих темата, тъй като останах с впечатлението, че Наско никак не харесва Super Heroes и не ги иска в CITY дисплей, макар да стоят супер, но това е друга бира. Разбира се не искам това по никакъв начин да го обиди, но с удоволствие бих предоставил тази част да се сложи в макета, а и може да се направят още светофари за в бъдеще.

Peace out
    • От OneOfAll
      Ето какво можем да направим от friends частите, ако никой не се интересува от тях:
      https://modularsbykr...ends-buildings/

Мисля, че биха стояли прекрасно в един CITY дисплей на отделна уличка:
      Friends Modular Street by Kristel, on Flickr

Както сте се събирали за Minecraft проекта, така можем да се съберем и да ги направим. Ще останат за клуба и ще могат да се ползват по изложения.
    • От danny
      Здравейте,
      понеже не видях отворена тема (мжое и да има, но просто да съм я пропуснал), пиша тук
      Днес бях в София Ринг и видях табелките на живо, както и всичко изложено! Поздравления на всички, които са направили това изложение реалност. Всичко изглеждаше страхотно, но това което всъщност установих, е че много от изложените неща не се продават в България, което е доста тъжно.
      Не знам кой е направил всички мекове, които са изложени, но меко казано изглеждат брутално. Огромно количество труд, страхотно изпълнение, просто евала!
      Който има възможност да отиде или имат път натам препоръчвам да разгледа!
    • От legohead
      Север ми изпрати покана за предстоящото им събитие:
      https://www.facebook.com/events/1846706585372278/