Jump to content
MetroiD

Информационни табелки за изложенията

Recommended Posts

Привет, табелите са супер. Бях и на първото издание на изложението в Политехническия Музей и изложението беше супер.

Не съм член на клуба, но имам предложение що се отнася до модулните сгради. Аз поне смятам така да процедирам с тях, може би, някой ден... 

Тъй като те не са видими във вътрешността си по време на изложение. Освен описаните параметри на създател и сграда да имат и няколко снимки от вътрешността или начина на разделяне на секциите, което да запознава зрителите с невидимата част от експозицията. Смятам, че би било интересно. В друг момент може и екрани с клипчета и т.н. но това вече е в други финансови аспекти... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, @Legovlad,

Благодаря за хубавото, премислено и лесно-постижимо предложение! Дълго време сме мислили, как да "изложим" и интериора на модулните сгради, които подредени в градска сцена остават, за жалост, само красиви фасади. Имахме изложение, в Мега мол, Люлин, където мисля че имахме разглобени на етажи modulars, с цел да покажем и вътрешността им.

Табелките, които включват снимки на вътрешността, както и леки обяснения, имат потенциала да бъдат по-интелигентно решение за, както я нарече, невидимата част от експозицията.

Това, разбира се, означава, че трябва да попроменим дизайна на съществуващите ни табелки, както и големината. Веднъж направени, те ще си останат в клубния инвентар, което е добре.

Отново благодаря! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Legovlad Радваме се да го чуем ! Радваме се, че ти е харесало малкото ни изложение.

За модулните имаме две технологии, които ще приложим на някои от следващите изложения/политехнически музей. Единия вариант е да са отделени всички етажи един до друг и да се виждат детайлите. Вариант 2 е всеки етаж да е вдигнат с 5-6 прозрачни 1х2 тухли в краищата и така да се вижда какво има вътре. 

Твоето предложение звучи доста интересно. Ще го имаме в предвид. Сигурно си забелязал и ти, че нещата особено за лего на живо изглеждат по-добре и със снимки няма да е толкова яко преживяването от виждането на малките детайли. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Лего магазина в Лондон новата модулна сграда беше показана много интересно. Етажите бяха сложени на една метална поставка с общ център на въртене и бяха разлистени като ветрило. За съжаление нямам снимка да го покажа как изглеждаше, но беше доста ефектно. Може да помислим за нещо подобно нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно. Трябва да видим дали няма някъде снимки/видео на този вид излагане на сградите и да спретнем нещо такова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От OneOfAll
      Ето на какво се натъкна бат Емо

Можем да го тестваме някой път и да пробваме да го приложим като игра!
    • От OneOfAll
      Здравейте,
      Днес сглобих модел 76058 и видях, че има страхотен ъгъл с кутии за вестници, кофа за боклук и светофар и стоят страхотно. Консултирах се с Дидо относно светофарите и също така проверих снимки от последното изложение, но не видях да имаме един светофар в CITY дисплея. Този, който е в сета е страхотен. Моля вижте модела и си кажете мнението.

Направих темата, тъй като останах с впечатлението, че Наско никак не харесва Super Heroes и не ги иска в CITY дисплей, макар да стоят супер, но това е друга бира. Разбира се не искам това по никакъв начин да го обиди, но с удоволствие бих предоставил тази част да се сложи в макета, а и може да се направят още светофари за в бъдеще.

Peace out
    • От OneOfAll
      Ето какво можем да направим от friends частите, ако никой не се интересува от тях:
      https://modularsbykr...ends-buildings/

Мисля, че биха стояли прекрасно в един CITY дисплей на отделна уличка:
      Friends Modular Street by Kristel, on Flickr

Както сте се събирали за Minecraft проекта, така можем да се съберем и да ги направим. Ще останат за клуба и ще могат да се ползват по изложения.
    • От danny
      Здравейте,
      понеже не видях отворена тема (мжое и да има, но просто да съм я пропуснал), пиша тук
      Днес бях в София Ринг и видях табелките на живо, както и всичко изложено! Поздравления на всички, които са направили това изложение реалност. Всичко изглеждаше страхотно, но това което всъщност установих, е че много от изложените неща не се продават в България, което е доста тъжно.
      Не знам кой е направил всички мекове, които са изложени, но меко казано изглеждат брутално. Огромно количество труд, страхотно изпълнение, просто евала!
      Който има възможност да отиде или имат път натам препоръчвам да разгледа!
    • От legohead
      Север ми изпрати покана за предстоящото им събитие:
      https://www.facebook.com/events/1846706585372278/