Jump to content
MetroiD

Клубен търг: 10251 Brick Bank

Recommended Posts

Преди всичко, започвам темата отново с благодарност за милия жест! Както споделих и снощи, много ми се иска амбасадорският "принос", ако мога така да го формулирам, да си остане изцяло клубен, а не индивидуален. Затова обявявам открит търг, в който са поканени да участват всички членове на Лебго.

Търгът е за сета 10251 Brick Bank, а постъпленията от него ще бъдат насочени директно към клубния фонд с цел закупуване на осветителни тела, декори и други материали за бъдещи изложения. Можете да наддавате неограничено, като условията са само две:

- да се спазва минималната стъпка при наддаване - а именно, 5 лв.

- спечелилият сета да обещае да го изложи редом до другите Модулни сетове на Сердика Брикфест 2016 ;)

Lego-10251-Modular-Bank-Box-.jpg

И за да не си помислите, че не съм привърженик на конкретния сет, директно ще дам първия bid - мисля, че е разумно да стартираме търга от 40% от официалната стойност на сета. И също така - обещавам и аз да се включа в наддаването!

Начален бид: 120лв. Търгът ще приключи на 03.04.2016г. в 23:59. Приятно наддаване - и не забравяйте, че всичко пак отива обратно в нашата си касичка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека направим нещата по-интересни, 200лв от мен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си победител! С интересния си ход Мартини окончателно заграби банката за крайната сума от 200лв. Честито! Остава само да кажеш кога ще направим размяната ;)

Сега идва най-приятната част - а именно, дружно да мислим в какво да инвестираме сумата. Аз предлагам да помислим за LED осветителни тела (не за монтиране в самите сгради, а за spot lighting отгоре / отстрани)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много за такава покупка и даже предлагам ти да избереш. Предполагам, че вече имаш нещо конкретно в предвид ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на лично да се разберем как и къде да го получа!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, с най- добри чувства и все пак толкова ме е яд че не участвах в наддаването. Определено трябва да влизам по-често във форума. Исках точно този сет.

А сега сериозната част - браво за инициативата, търгът е много добър похват при набирането на средства, особено с цел общото благо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.