Jump to content
legohead

изложение на Skockani от 23.06 до 01.07

Recommended Posts

legohead

Hello Kamen! We are organising an exhibit/AFOL event in a nice galery place in Sremska Mitrovica from 23.06-01.07. this year and we would like for you to come and wisit us/participate the first weekend. We are inviting the the AFOLs (LUG Ambassadors) from the near by countrys. Would that be a possibility for you?

Събитието се пада след нашето юнско изложение.

Градчето е 100 км след Белград.

Помислете си дали ви се ходи да се запознаете със Skockani :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
DMitar

Ако ни канят за първия уикенд - това значи - 24 и 25 юни (събота и неделя), нали?

Ето дати, към които се стремим за Сердика Брикфест 2017:

На 26-ти да редим петък, 27-май събота да почне - 2 седмици (на 10 срещу 11 юни да разваляме)

Тази сметка ме кара да си мисля, че спокойно може да успеем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Днес писах на Patricia - амбасадъра на Skockani, че ще се опитаме да отидем.

Ще се поинтересувам какви условия могат да ни предложат за престоя.

Най-важното засега ни е транспорта дотам - аз и Сашо сме без коли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Vladun

Аз бих отишъл. И датите са подходящи :-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Добре, ще те имаме в предвид!

Кажи дали имаш някакви конкретни въпроси или изисквяния за да ги предам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Търсим си доброволец - шофьор :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

bump

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun

Аз ще пропусна, но наистина ми се ходеше ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

мерси за отговора!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kikoleppard

Колко хора сте се събрали досега, за да мога планирам с какъв автомобил да тръгна? Колко точно дена ще се стои там, че не ми стана ясно?

Ако е за една, максимум две нощи - може да съм аз - доброволецът шофьор. Пътувал съм над 15на пъти до Италия през бившата Югославия.

Ще помоля, за някаква прогноза колко ще са разходите по престоя. Пишете не ЛС.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Здравей, извинявай че не ти отговарям по този въпрос последните дни.

Обещавам че веднага щом мине този уикенд ще обърна внимание!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead
Hello, the time is coming 1f642.png Can you tell me are You coming, We would very much like you to.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
DMitar

Пас. Ходи ми се, но много се насъбра напоследък <_<

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Knifebane

Аз няма да мога да участвам в тази инициатива поради други ангажименти за въпросния уикенд.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun

Аз ще отида като посетител на 27 най-вероятно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3dwarman

Аз няма да мога.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Подобни теми

• legohead
      От legohead
      Здрасти банда!

Както някои от вас вече научиха на последната ни клубна среща, сме поканени да участваме в зимното изложение, организирано от Сръбския LUG Beokocka.

То ще се проведе на 14 и 15 декември, и в него са поканени да участват няколко лего клуба от балканите.

На срещата повдигнахме въпроса кои от нас биха имали възможност да участват. Засега само Боби и аз сме заявили че ще можем да идем.

Все още нямаме конкретна информация как ще се проведе самото изложение. Доколкото знам престоят ще ни бъде осигурен от организаторите.

Започвам да мисля с какви модели ще участвам в изложението.

От досегашните си със сигурност ще нося интерактивният кран за играчки и 1 управляем автобус - най вероетно училищния.

Ако успея да събера необходимите финансии ще построя и къща във стил Fabuland. Вече съм почти готов с построяването и в LDD.

Имам идея и за втори интерактивен модел.

Ще очаквам от Боби допълнителна информация за организацията и провеждането на изложението.
    • 3dwarman
      От 3dwarman
      С известно закъснение ви съобщавам за да тазгодишното събитие LUGS UNITED 2018. Както миналите години ще се проведе в Белград в периода 07-09 Септември 2018. Ето и какво са подготвили организаторите за нас:
      Платен хотел за петък(07.09.2018) и събота(08.09.2018). Петъчната вечеря е безплатна (включва до 2 питиета на човек). Съботната вечеря е безплатна (неограничено количество питиета). Напитките и снаксчетата по време на събитието са безплатни. 100 евро на LUG за транспортни разходи. Може да видите повече информация за събитието на сайта: https://bgdlu.com
      Моля всеки, който има желание да присъства да се регистрира на този адрес: https://bgdlu.com/registration
      Хотела ще бъде същият като миналата година. Той е в центъра на града и е по-скоро апартаменти под наем в една жилищна сграда, а не точно хотел, но миналата година бяха прилични стаите.
      Аз за съжаление няма да мога да присъствам, защото съм на сватба на 7ми, която ще продължи до 9ти.
      Моля да коментирате, дали бихте искали да отидете за да мога да пратя някаква ориентировъчна бройка на организаторите.
    • OneOfAll
      От OneOfAll
      Случайно се оказа че се провежда и изложението на сръбския LUG Skockani в Белград.
      Благодаря на Янина за изпратените снимки!
      https://photos.google.com/share/AF1QipNuSgOAx9t4CP0mN4-TGrFSsOCgq8n3V9njyV14ek_wQUaie8xcF0C5B0RhWbh41A?key=eHppTUV6NHpXWGxmbDY2YWdzWUFTclBSLWMtQ01n

• Създай нов...