Jump to content
  • 0
legohead

Дигитално (виртуално) строене на ЛЕГО модели

Въпрос

legohead

Здравейте,
Знаете ли начин как мога да строя лего виртуално, използвайки компютърен софтуер?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

• 1
legohead

Да, LEGO предлагат безплатната програма LEGO Digital Designer, която можете да изтеглите от техния сайт на следния линк:
http://ldd.lego.com/en-us/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 1
legohead

От относително скоро се предлага и неофициална програма за дигитално строене на модели, наречена Stud.io=
Тя също е безплатна за използване, и има по-богата функционалност от тази на LEGO Digital Designer:
https://studio.bricklink.com/v2/build/studio.page

Повече за тази програма можете да научите от тази тема:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Подобни теми

• legohead
      От legohead
      Здравейте!

Интересувате ли се да си направим среща с цел обмен на опит с дигиталните програми за строене на ЛЕГО модели?

Говорил съм си с @JoePsysky на тази тема.

Преди време сме цъкали няколко модела заедно с @KAGPID на LDD.

Спомням си, че @Stormfury и @OneOfAll строяха модели на тема WoW използвайки StudIO.

Какво ще кажете за предложението?
    • JoePsysky
      От JoePsysky
      Здравейте колеги,
      Някой от вас занимавал ли се е с LDCad софтуерчето от LDraw пакета? Имам въпрос относно това как да си ъпдейтна базата данни от части, тъй като липсват нови части от 2017-та и не съм сигурен как да си ги ъпдейтна ИЛИ да добава специфични .dat части към лайбрарито. не съм сигурен дали може да се добавят, ама знам ли. Някой с опит в тази сфера? Само да спомена, че ъпдейтнах с последна версия, която е от този месец, но частите не се появяват вътре.
      Мерси предварително
    • maniak
      От maniak
      Абе от време на време ми притрябва да знам от коя част колко бройки имам. Та някой знае ли тул или сайт, в който да си напишеш примерно кои сетове имаш и след това да ти каже от коя част колко бройки имаш..Дали има изобщо таквоз животно?

Айде лека и мислете по въпроса )))
  • Създай нов...