Jump to content
gelocom

Сетове - запечатани в колекционерско състояние

Recommended Posts

gelocom

Здравейте,

всичките ми сетове са ЗАПЕЧАТАНИ + Кутия в ОТЛИЧНО състояние – Аз съм колекционер и съм подбирал всяко едно Лего – няма нищо наранено Няма нищо надрано и няма наранени ръбове

*** СЪСТОЯНИЕ 1А ***

Ангел 0889741987

7659 LEGO Imperial Landing Craft -  175 лв

8089  Hoth Wampa Cave - 135 лв

75093 Lego Final Duel - 185 лв

75025 LEGO Jedi Defender-class Cruiser - 195 лв

7754 LEGO Home One Mon Calamari Star Cruser - 290 лв

75043 LEGO AT-TP - 105 лв

7961 LEGO Sith Infiltrator - 145 лв

9499 LEGO Gungan Sub - 155 лв

75052 LEGO Mos Eisley Cantina - 205 лв

7962 LEGO Anakin Sebulba Podracer - 195 лв

9526 LEGO Palpatines Arrest - 175 лв

75005 LEGO Rancor Pit - 135 лв

Ewok™ Village 10236 LEGO - 485 лв

75059 LEGO SANDCRAWLER - 575 лв

850888 Lego Castle - 40 лв

850889 Lego Castle - 58 лв

40227 LEGO MSC Meraviglia with MSC BOX! - 130 лв 

42030 LEGO Volvo F350 Technic - 420 лв

1253 LEGO Shell Race Car Transporter - 58 лв

4778 LEGO Desert Biplane - 155 лв

LEGO Polybag 5002947: Admiral Yularen - 22 лв

LEGO Polybag 5000063: TC-14 Silver - 75 лв

LEGO Polybag 5000062: Darth Maul - 50 лв

LEGO Polybag 5002123: Darth Revan - 65 лв

LEGO Polybag 852996: LEGO Club Max - 8 лв

LEGO Polybag 2853944: Astronaut - 40 лв

LEGO Polybag 30281 Lego Movie - 10 лв

LEGO Polybag 30167: Iron Man vs. Fighting Drone - 35 лв

LEGO Polybag  JOR EL 5001623 DC - 20 лв

LEGO Polybag 30303 Joker -  13 лв

LEGO Polybag 30229 Lego City -  13 лв

LEGO Polybag 40077 ToysRus -  10 лв

LEGO Polybag 40146 Lufthansa Airbus A380  -  60 лв

LEGO Polybag 3929 Mars Rover Mission BIFF STARLING -  120 лв

Ангел

0889741987

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Knifebane

Добър ден, Ангел.

Тук всички сме колекционери, под една или друга форма. Подборът изглежда интересен. Може ли снимки на артикулите?

Благодаря предварително,

Knifebane.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Подобни теми

• danny
      От danny
      Здравейте колеги,
      по една или друга причина разполагам с 24 чисто нови рамки ИКЕА Риба (IKEA Ribba) 23 x 23 см (това е видимата част - цялата рамка е с размери 25,5 на 25,5 см), които искам да продам.
      Рамките са 12 бели и 12 черни.
      Идеята на рамките ще бъде да се ползват с ЛЕГО минифигурки, като за целта имам няколко готови дизайна, които можете да видите по-долу. Рамките се продават със залепен бекраунд, както и ЛЕГО тухличка(и), на която/ които да поставите минифигурките.
      Разполагам със следните минифигурки, които мога да добавя към рамките (фигурките са чисто нови и не са сглобявани никога):
      - Darth Vader x 6 бр;

- Batman x 8 бр;
      x 5
      x3
      - R2D2 & C3P0 x 4 бр (от двете фигурки имам по 4);

- Superman x 4 бр;
      x 3
      x 1
      - Spiderman x 2 бр;

- Chewbacca x 1 бр.

Отделно от готовите дизайни, мога да направя специален дизайн по поръчка със съответния бекграунд, като може да е персонифициран за човек, по име, за конкретна фигурка и други.
      Това са готовите дизайни и техните цени:
      1. Best Friends рамка:
      - без минифигурки - 25 лв.
      - с минифигурки C3P0 & R2D2 - 45 лв.

2. Dark Music рамка:
      - без минифигуркa - 25 лв.
      - с минифигуркa Darth Vader - 45 лв.

3. #HA-HA рамка:

4. BLACK рамка:
      - с минифигуркa Batman - 32 лв.

Малка презентация, как биха изглеждали на стена:

Рамките пристигат в кутии със стиропорен чипс и аерофолио, по този начин могат и да се транспортират сигурно. Кутията е със стандартен цвят "еко кашон" или казано иначе светло кафяво и става и за подарък.
      Самият бекраунд не се вижда добре на снимката долу заради фолиото залепено на прозрачната плака на рамката. Мога да изпратя рамката с оставено предпазно фолио, както и разглобената фигурка. Нормално ще ги изпращам с махнато фолио, сглобена и поставена в рамката фигурка (за рамки с фигурки).

За дизайни по поръчка моля да ми пишете на лично съобщение с повече детайли за дизайна, който искате, колко фигурки ще има в рамката и т.н. за да мога да ви кажа конкректна цена, но за дизайни тип като горните цената за рамка без фигурки би била 35 лв.
      Оптимално в една такава рамка се събират до 18 фигурки с достатъчно отстояние една от друга (3 реда по 6 фигурки), което означава че могат да се ползват и за повечето минифигурки от официалните серии на ЛЕГО (има изключения като например The LEGO Batman Movie Series, която серия съдържа 20 фигурки - аз мога да предложа до 18 само).
      Рамките се намират в София, което означава, че мога да ги предам лично на колеги от София, а за страната мога да ги изпратя с Еконт куриер.
      За контакти - коментар в темата, лично съобщение или на телефон 0898 66 92 62, Дани
    • mnachev
      От mnachev
      Заменям или продавам Лего колекционерска мини фигура Wolf Guy Series 14 - дублира ми се. Отворен само за проверка дори не е сглобяван.Заменям за друга фигура от 14 серия.
      Цена при продажба 8лв.

• Stormfury
      От Stormfury
      Здравейте,
      Реших да се разделя с част от моите Collectable Minifigures. Ако някой си хареса нещо определено, може да ми пише. Цената на всяка фигурка ще е по договаряне съобразена със средната цена за нова такава в Bricklink (Current Items for Sale).
      Линк към фигурките: https://brickset.com/sets/ownedby-Stormfury/theme-Collectable-Minifigures
      Тези които със сигурност няма да продам са TLBM, TLBM 2, DFB и някои любими.

• danny
      От danny
      Здравейте,
      реших да се разделя с един от любимите ми сетове, но без минифигурките. Сетът е сглобяван веднъж (в отлично състояние), стоя изложен няколко месеца, след което беше разглобен и прибран в зип пликчета и сложен в оригиналната му кутия. Към него върви и оригиналната книжка с инструкциите.
      Всичко от снимката е включено в цената, плюс оригиналната му кутия и оригиналните инструцкии.

Сетът се намира в София, кв. Гоце Делчев и при желание мога да предам лично в София. За останалите колеги навсякъде в България мога да изпратя с Еконт за моя сметка.
  • Създай нов...