Jump to content
mnachev

Lego Creator 10260 Downtown Diner

Recommended Posts

mnachev

Новата модулна сграда на Creator.

Интересно... С забавен ретро стил.

P.S. Розовия Кадилак е култов :)))

10260-1.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Knifebane

Не съм очарован от този модел, дори и след като погледнах интериорните снимки. Сигурно има интересни техники на строене, що се касае определени сградни компоненти. Все пак цялата концепция е много неортодоксална за Европа, т.е. е вероятно много хора да не се идентифицират с нея. Колата е култова, да.

Независимо от това е вероятно, както с Detective's Office-a, да харесам модела на по-късна дата, знам ли...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mnachev

Малко по-подробни снимки...
Келнерка с кънки... Елвис... и Роки с мустаци и дълга коса :)))))))))))

10260_Back_16.jpg10260_Front_01.jpg10260_Back_01.jpg10260_Back_02.jpg10260_Back_03.jpg10260_Back_05.jpg10260_Back_06.jpg10260_Back_08.jpg10260_Back_09.jpg10260_Back_10.jpg10260_Back_11.jpg10260_Back_13.jpg10260_Back_14.jpg10260_Back_15.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Слочаеност? Не мисла!

24131526_10212426451629261_9205032609029002771_n.jpg.702568e82ff59000181a3c1fa921065a.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
danny

Stay classy, San DiAgo :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3dwarman

На мен модела ми харесва. Интериора е по-добър от екстериора, а и има зелена минифигурка! :D

Не съм фен обаче на смяната на стандартните глави с новите принтове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Още едно интересно сравнение ахахахха :D

24174617_2433348293556124_5402234094063533834_n.thumb.jpg.6952149b9b6dd36892cb0731e7a573b1.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
UNIVEGA

Това не беше ли един известен "актьор" :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Вече пуснаха официални снимки на сета и е редно да имаме за него отделна тема, както беше с мустанга.
      Сетът ще бъде достъпен на 1 август, а за випаджиите от 17 юли. Цената му ще бъде 90 евра и ще е от 1023 части.

Подробно ревю може да видите в сайта на the Brothers Brick.
      Ревю от Brickset.
      Sariel's LEGO® Workshop - видео ревю
      Full Size Harley - видео 
      Teaser
    • nerdcore
      От nerdcore
      Ето и от мен 4 софийски сгради:

• Stormfury
      От Stormfury
      От няколко места се появи информация, че следващият Creator Expert който ще излезе, ще бъде мотор, и то Harley
      Очакваме съвсем скоро и снимки
    • legohead
      От legohead
      @KAGPID вчера пусна мухата да построим ОГРОМНА къща, изградена от модулни стай.
      Споделям с вас файловете които изготвих като предложение за модула.

LDD файл на 1 модул:
      LEBGO_house_module.lxf
      LDD файл, показващ как се сглабят няколко модула:
      LEBGO_house_module_assembly.lxf
      Списък с части:
      lebgo house single module partslist.pdf
    • OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      След като видях снимките по-долу:

ми се роди идеята да направим LEBGO HQ и да има надпис, както е на снимката,  направено по-същия начин или да се сложи логото, което е направил @legohead.
      LEBGO HQ си представям да бъде един голям проект в който да вземат участие всички членове на клуба. Представям си големината да е 4 бейсплейта 32х32, може да оставим отстояние 8 полета за тротоар като на модулните сгради и останалото да бъде цялото сградата, дори може и някакво дворче да се направи зад сградата.
      Идеята ми за участието на всеки е това нещо да бъде в склада и всеки, който иска да прави някакво кътче от сградата и когато има време да го поставя/прави в големия макет. Може предварително да се раздели кой коя част иска да вземе за да няма сърдити, ако нещо се бутне, което друг е направил. 
      Идеята е доста на началоно ниво и нямам план кое точно как да стане, но ако има заинтересовани ще го развия или всичко може да го развием и да се случи.
      @legohead предложи да бъде на модулни стаи, което също може да стане и вместо да са една под/над друга да са една до друга.

• Създай нов...