Jump to content
OneOfAll

Marvel Super Heroes MOCs

Recommended Posts

OneOfAll

War Machine и Iron Man от chubbybots.

warmachine2iron man 2iron man 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Hulk излиза от Hulkbuster-a или влиза в него (който както иска може да го интерпретира), интересен замисъл. Краканата са се получили доста добре, а основата е доста симпатична. Мока е дело на hachiroku24 и инструкции може да видите от видеото тук.

Hulk breaking out of the Hulkbuster

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

War Machine Hulkbuster от Chak hei Mok

War Machine HulkBusterWar Machine HulkBuster

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Superior Spider-Man. Ако няма нищо къстъм в тази фигурка съм очарован колко добре се е получила.

Superior

latest?cb=20150611160047

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
sensimasensi

няма нищо къстъм, тва е новият елемент за фигурките (Element ID 6215458 | Design ID 36452)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
преди 12 минути, sensimasensi написа:

няма нищо къстъм, тва е новият елемент за фигурките (Element ID 6215458 | Design ID 36452)

Това го видях в Outriders фигурките от сета за който писах ревю. Съмнява ме, че ръцете са мацнати леко. Не съм виждал такива ръце да са в раменете червени. Тялото е Miles Morales фигурката. Главата може би е от новите паяшки фигурки. 

PS.

Ръцете са от фигурката на Incredibles.

26796355196_dec515fce9_o_d.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

chubbybots с още нещо интересно - NX Hulkbuster. Видио за сглобяването.

NX в името на мока идва от NXedge gundam поредица фигурки, които може да видите как изглеждат тук.

nx hulkbuster 4

nx hulkbuster 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Някакво малко spider mech-че.

Spider Mech MOC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Iron Man Silver Centurion, мок от hachiroku24. Главата, която е използвал от от мини фигурката точно на този костюм на Iron Man и е доста скъпа като цяло.

Видео инструкции.

Lego Iron Man Silver Centurion MOCLego Iron Man Silver Centurion MOC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mnachev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
danny

Това е официално най-сложната конструкция, която съм правил, въпреки вида му :D

Не всичко е позволено, а на места е абсолютно чийтване, но имаше дупки, които бяха невъзможни за запълване.

venom1.jpg

venom2.jpg

venom3.jpg

venom4.jpg

venom5.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
neelton
Отговорено (Редактирано)

Може би съм пропуснал някъде където си правил само Venom, но определено бих искал да видя цялото му лице.

Има ли как да му сложиш нещо (например от тези черните завиващи водорасли в края на зъбите от към профилната страна - когато го гледаш централно или леко откъм човешката страна сякаш се губи завършеността на лицето и имам чувството че по-скоро гледам лявата му страна(венъмска), а човешката малко ми идва като профилната част+ задната част от главата от същатата лява страна. (снимка 2 и 3). С това черното някакси ако може да служи като "рамка" на зъбите, за да не изглежда че се разливат и зад 'завоя'. Или с някаква друга част ...)

Също, дали там където е закрепено човешкото око, ако е 1х2 джъмпър (dark tan) , как би изглеждало ако сложиш бял джъмпър плейт?

Иначе няма да коментирам колко епично и сложно е това за моите разбирания...

Редактирано от neelton

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
danny

Благодаря много за коментарите :) С бял джъмпър е по-яко, прав си. Утре ще добавя нова снимка с него.

Иначе за лицето - ясно е, че е далече от оригинала. Опитах какво ли не за да направя максимално близка форма. След последните опити просто не остана място къде да добавям нови части. На няколко пъти го счупих, разпадаше се, изобщо беше трагедия, най-вече за нервите ми :D  Добре, че имаше кой да ми помага и да го държи, докато ровя за поредната част.

Ако ми дойде музата може да го преправя по-основно :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
neelton

Яко е. Не знам дали чисто физически ще има как да се натамъни леко,(все пак казваш, че има разни illegal builds и тн) но според мен съвсем малко му остава да се напипат просто няколко дреболии по формата, за да стане мега сполучливо. От някои гледни точки е доста доста добро.  (снимка 1) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Според мен, пробвай да сложиш от по-големите очи, защото това малко се губи. Иначе е доста добре се е получил.

Ти май наистина здраво си се хванал на мокваш :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
danny
Преди 2 часа, Stormfury написа:

Според мен, пробвай да сложиш от по-големите очи, защото това малко се губи. Иначе е доста добре се е получил.

Ти май наистина здраво си се хванал на мокваш :) 

Нямам от по-големите очи, иначе това ми беше идеята. Малко да ми мине от борбата с това животно и ще пробвам да го преправя :D Стана ми интересно да си харесвам по някоя част и да се опитам от нея да направя нещо. Тук seed частта беше рамото на един стормтрупър, което е реално окото на Венъм. Знаех, че няма да мога да го направя съвсем, но започнах да строя около него :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Сцена от комикса Ultimate Wolverine vs Hulk:

960782434_UltimateComicsWolverinevs.Hulk-004.thumb.jpg.e64afc488ad2e0b5bc011e29cd8289ec.jpg

Нещото, което сътворих. Не съм доволен как се получи, но за момента толкоз. :D

Качеството на снимките е ужасно. :D

viber_image_2020-03-08_18-41-18.thumb.jpg.a16b401257d067f7f27ad51f8ab9320f.jpg

viber_image_2020-03-08_18-41-20.thumb.jpg.e2a5f4e517d13b1f6140cac21fc8fcfb.jpgviber_image_2020-03-08_18-41-17.thumb.jpg.573ef0d54ec6b4c172cf54baadd2abc6.jpgviber_image_2020-03-08_18-41-171.thumb.jpg.7d68f7420285f94f8e416b820ee9db0a.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Доста готин мок от филмите Infinity War и Endgame.

Sacrifice

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове