Jump to content
MetroiD

Обща поръчка от BrickForge

Recommended Posts

Asya
;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

24 лв it is, then ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bqlicheren

Май малко съм се изхвърлил... ;) От мен 53 лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Надявам се всичко е точно по поръчката.

Ще очаквам статус рипорт-и по въпроса от Metroid.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Получих парите от всички поръчващи във вторник и вече втори ден се опитвам да пусна поръчката, но поради незнайни причини системата не приема плащането. Проблемът не е в моя телевизор, в сметката имам предостатъчно пари. Пробвах сума ти пъти и с PayPal, и с директно плащане през кредитна карта. Пуснал съм мейл до Customer Service на BrickForge и чакам отговор. Утре ще пробвам за стотен път, дано се получи - или поне от Customer Service видят какъв е проблема.

И още нещо - гъбите в tan свършиха и не можем да ги включим в поръчката... :( Което значи, че имам да връщам на Абел още 2.25 долара, т.е. общо към 3.50лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Най-накрая, има реакция и поръчка #21485 е пусната успешно. Времето за доставка е до един месец, аз лично се надявам пратката да е тук в рамките на двайсетина дни. Когато пристигне, ще известя своевременно и ще разделя поръчките на всички, след което ще се уговорим кога да се видим :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Update 2: Поръчката е обработена от BrickForge и от днес вече е на път.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Пожелаваме и попътен вятър!

Мерси за редовният статус на нещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Нещата пристигнаха тази сутрин. Нямам време да ги сортирам и преглеждам днес, но на пръв поглед изглежда, че всичко си е на място. Утре ще се заема да отделя поръчката на всеки в отделно пликче. Иначе 100% няма да мога да присъствам на следващата месечна среща (28.10.2010), тъй че май най-добре ще е да се чуем поотделно с всеки поръчал и да се уговорим евентуално през уикенда кога ви е удобно да се видим да ви дам нещата, че и да върна на когото каквото имам да връщам. :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo

О да 28ми е вечерта на ТРОН :( ... Много експресно пристигнаха тези части, чак не е за вярване ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Ха, чудесно!

Ако искаш метни ми ги на мен чарколяците, да ги раздавам аз? Най-малкото на 28ми ще ме има на срещата.(друг е въпроса дали срещата ще я има тогава)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legomania

Браво на доставчиците. Доста скоростно са се справили.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD
О да 28ми е вечерта на ТРОН

Lol, не, не това е причината :( Ще ви звънна на всички по телефоните през уикенда, да се видим и да раздам нещата. Mata Nui, драсни ми едно съобщение или ми звънни (имаш ми номера, пък аз твоя - не ;) ), за да кажеш кога ти е удобно да ти донеса оръжията.

@ Камен: 10х за предложението, ама имам все пак и кинти да връщам от доставката, тъй че ще поизгоря малко бензин и ще обикаля Софията из уикенда - не пречи грам.

Впрочем, все пак стана леко сакатлъче - на Иво едно от оръжията не пристигна, та ще направя още една малка поръчка, за да го пуснат с нея. Тъй че ако някой междувпрочем се присети, че иска още нещо, може да види какво е останало в магазина след яките набези миналата седмица и да каже, като се видим утре/ другиден.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Ха мерси за бързата доставка! Пак ще си поръчвам от теб ;)

Скоро ще споделя впечатлението си от частите, който купих от BrickForge. Разбира се, и снимки ще има!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mata Nui

И аз си получих частите. Единия Vambrace имаше лек дефект, но с ножица набързо успях да премахна допълнителната стърчаща пластмаса. Само един въпрос имам - какъв конец да сложа на лъка, за да е по-реалистичен и да не се къса? Засега пробвах с един конец, твърде дебел. След това го разделих ан 3-те по-малки конци, то които е направен. Те пък се скъсаха още при закачането ;) Някой да има съвети как да се закача конец върху лъковете от Brickforge?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Morpheus

Със рибарска корда/жилка би трябвало да стане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo

И при мен всичко е наред. Добре са изпипани частите, а цветът Dark Blueish Gray е супер. Моля някой, който е взел части в reddish brown да каже как е в сравнение с Лего частите в тази гама. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Reddish brown-a си е 1:1. Най-накрая и аз седнах да разгледам моите ;)

За стърчащите пластмаси - това не е дефект, а е от щампата - нормално, случва се понякога и при оригиналните ЛЕГО аксесоари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo
...

За стърчащите пластмаси - това не е дефект, а е от щампата - нормално, случва се понякога и при оригиналните ЛЕГО аксесоари.

Така си е - някой лего части даже си идват с "държач", от който трябва да се отделят - цветчета, ножове, монети, ключове и пр.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Момчета (и момичета), утре пак смятам да пусна малка поръчка от BrickForge, за да дойде с нея забравения Raider Blade на Иво. Ако някой има желание да си вземе още нещо, нека драсне тук, за да го имам предвид и да поръчам частите, които му трябват. С плащане и т.н. ще се оправим като пристигнат частите, no prob ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

такааа, ще споделя кратко мнение и ще си дам новата поръчка (или ако предпочитате - продължението на старата)

МНОГО съм доволен от китарите, овцата, и следните 2 неща, от които ще поръчам и още няколко бройки. (вижте прикачената картинка)

та поръчвам още по 5 броя от:

Weapons:

5x Rogue Biter - silver

Еquiptment:

5x Reins - Reddish Brown

добавям:

2x Crowbar - Dark Grey

Accessories:

1x Scooter - Medium Blue

другите неща не толкова че не ми харесаха, но по мое мнение са малко груби и не се съчетават добре с минифигурките. Вероятно просто съм свикнал с оригиналните ЛЕГО аксесоари. До голяма степен съм и пюрист. Но не мога да отрека пропуска на ЛЕГО да паправят китара например ;)

Айде това е от мен. По подробни снимки, както и снимки на останалия чарколяк ще има по-натам.

post-1-1287521524_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mata Nui
Така си е - някой лего части даже си идват с "държач", от който трябва да се отделят - цветчета, ножове, монети, ключове и пр.

Е, единия Vambrace беше 1,5 пъти другия с допълнителната пластмаса, но не се оплаквам. Както казах - набързо беше изрязана цялата стърчаща пласмаса. Знам, че някои части се откачат(няколко такива имам), но явно в Brickforge не ги правят така. Досега съм имал късмета никога да не ми остава стърчаща пластмаса при оригинални ЛЕГО части.

Само дано не се усетят и не започнат да карат хората да плащат допълнително, ако частите имат в повечко пластмаса ;) .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo
такааа, ще споделя кратко мнение и ще си дам новата поръчка (или ако предпочитате - продължението на старата)

другите неща не толкова че не ми харесаха, но по мое мнение са малко груби и не се съчетават добре с минифигурките. Вероятно просто съм свикнал с оригиналните ЛЕГО аксесоари. До голяма степен съм и пюрист. Но не мога да отрека пропуска на ЛЕГО да паправят китара например ;)

А от какво не си доволен, за да знам да не поръчвам, че се изкушавам да поръчам още няколко части. Шлемове поръчвал ли си? - Има едни центурионски, които са намалени по 50 цента. Струва ми се че беше поръчвал пръчки за барабан - те как бяха? За Rogue Biter-а и аз се изкушавам, но май ще предпочета Dark Blueish Gray ;) . За овцата съм съгласен - добра е, само от гъбите не съм много доволен (така, че е добре че бежавите бяха свършили ;) ) А цигулката май малко не са и преценили размерите - музикантът трудничко ще я опре на рамо, но все пак ми харесва ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo

Аз бих добавил към поръчката:

1. Два кинжала Rogue Biter - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=388&page=1

2. Три меча Wizard Sword - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=385&page=1

3. Един меч Sovereign Sword - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=384&page=1

4. Една гега Shepherd Crook - Reddish Brown- http://www.brickforge.com/store/product.ph...=405&page=1

5. Едни палки за барабан - Drumsticks - Reddish Brown (pair) - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=410&page=1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Аз ще взема един скутер и (евентуално) няколко щита. Поръчващите сме трима, а доставката е $4.28 USD, т.е. по 1.42 долара или точно 2 лева на човек за доставка. Пускам поръчката тази вечер ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...