Jump to content
MetroiD

Обща поръчка от BrickForge

Recommended Posts

legohead

тъй тъй ...

първо отговарям на Г-н Родриго:

Rogue Biter-a ми харесва много - предпочетох го пред gladius поради по-компактния размер. Изработката е мн добра, дизайна също.

Овчарската гега (shephard crook) ми харесва - поръчвай спокойно, препоръчвам.

Палките за барабан - в повечето контексти си приличат. Дамав си сметка, че все пак е трудно да се направят палки съразмерни за минифигурка.

Цигулката - по скоро виола мутант, но ако беше по-малка нямаше как да се държи от човече. На мен ми харесва много, довечера мога да я снимам. Помоли Боби да изчака с поръчката ако се колебаеш за нея или за нещо друго.

Твърдо не ми харесва Cutlass - мн е дебело острието, прилича на тояга. В профил изглежда ок. Ще си го карам на класическите ЛЕГО саби.

Ако имаш въпроси за други чарколяци ще давам мнение, до колкото мога! Кажи ми какво би искал да снимам в детайли за да предцениш сам.

Към Боби:

Би ли споделил за кои щитове си се решил, и коя разцветка на скутера ще поръчваш? Бих си взел и аз скутер, само че по-добре различен от твоя за да не се дублират на следващото изложение ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo

Аз цигулка взех, но се чудя как да я наглася на минифигурката ;) . Вярно е, че по-скоро на виола прилича ;).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

ще направя снимка как съм я закрепил довечера. Прилично добре седи. Сега остава и виолончело да измисля, и ще си имам камерно трио!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo
ще направя снимка как съм я закрепил довечера. Прилично добре седи. Сега остава и виолончело да измисля, и ще си имам камерно трио!

Абе трябва и духови инструменти да направят! ;) Аз май ще добавя и една класическа китара към поръчката, ще помисля до довечера. А може да снимаш юздите (имам предвид от различни ъгли, горната снимка я видях) и щик, ако си взел такъв, за да имам предвид за някоя следваща поръчка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Хайде и аз по ред на номерата:

Първо, извинявайте за обърквацията - никой не дължи нищо за доставка, BrickForge ще издадат gift certificate, с който се покрива сумата по доставка. Като писах по-рано днес това за 2-те лева, нещо се бях завеял - sorry...

Второ, за щитовете - имам към момента 6 Military Shields и смятам да взема още три. Трябват ми, за да направя римската "костенурка" (който е чел Астерикс & Обеликс, знае за какво говоря ;) ). Иначе от щитовете съм доволен - не са хлабави, на размер са перфектни и повърхността е супер за стикери (каквато им е идеята). Даже се замислям за trans-clear такива щитове за отряди за борба с безредиците, ама в моя град крими елементи няма да има, та все пак ще пропусна.

И трето - Абел, не се притеснявай, няма проблем да поизчакам преди да пусна поръчката - Иво каза, че липсващият raider blade не му е чак толкова спешен. Впрочем, юздите стават и за други животни, не само за коне - аз примерно взех бели, като повод за куче.

Четвърто и т.н. - скутерът ще е розов с flower pattern, за някоя мацка в града. Има един, който би паснал перфектно за доставка на пици, огледай ;) А виолата мисля, че я имаше на една снимка в BrickForge сложена в ръцете на minifig - изглеждаше като да пасва перфектно...?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Тъй, добавих 2 crobar-a и 1 светлосин стутер - Вики такъв си хареса след розовия. А два еднакви няма мн сми.

Та тва е!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD
Тъй, добавих 2 crobar-a

Предполагам, в сиво? Че са по 25 цента парчето на намаление?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

yup!

eто и обещаните снимки на цигуларя:

За мен това е достатъчно реалистично държане на цигулка. Лъка не е най-подходящия, особено ако не искате цигулката ви да се превърне в букет или заек ...

post-1-1287603836_thumb.jpg

post-1-1287603842_thumb.jpg

post-1-1287603849_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo

OK, ето окончателно листата:

1. Два кинжала Rogue Biter - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=388&page=1

2. Три меча Wizard Sword - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=385&page=1

3. Един меч Sovereign Sword - Dark Blueish Gray - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=384&page=1

4. Една гега Shepherd Crook - Reddish Brown- http://www.brickforge.com/store/product.ph...=405&page=1

5. Едни палки за барабан - Drumsticks - Reddish Brown (pair) - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=410&page=1

6. Една китара Acoustic Guitar - Dark Tan - http://www.brickforge.com/store/product.ph...=412&page=1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Don Rodrigo
yup!

eто и обещаните снимки на цигуларя:

За мен това е достатъчно реалистично държане на цигулка. Лъка не е най-подходящия, особено ако не искате цигулката ви да се превърне в букет или заек ...

Ааа, не ми беше хрумвало да я хване отдолу ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

OK, приемам, че сме готови с wishlist-а, пускам поръчката утре (че трябва да мина през банката да презаредя...) ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Днес пристигна и втората поръчка от Bf. Тоя път няма издънки, всичко е налице, включително и липсващия raider blade от миналия път - тъй че трябва да се видим с Иво, Камен и Абел, за да ви дам нещата. Най-вероятно това ще стане тази събота / неделя, тъй като през седмицата няма да имам време. По-нататък ще сметна и колко струва поръчката на всеки (без Иво, той вече ми е платил).

P.S.: Абел - 9 USD, Камен - 16.50 USD. Сметнете си ги пак за всеки случай - иначе са съответно ~12.50 и 23 кинта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

23 кинта и 1 бира за миналата доставка. Тамън ша са видим :(robot):

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...