Jump to content
Morpheus

MOD: Разширяване на Lego Creator 4996 - Къща на плажа.

Recommended Posts

Morpheus

Преди време се сдобих със сет 4996 : Beach House, мина известно време и го построих, след поставянето на последните детайли реших, че ще се наложи малко модификация на сета. Главното беше прехвърлянето на къщата върху плочка 32х32 и добавянето на гараж/навес. За съжаление нямам части в подходящите цветове и съм импровизирал, по-натам ще оеднаквяваме и обзавеждаме ;D . Та ето я и модификацията:

p1150268.jpg

p1150270k.jpg

p1150269j.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Джеймс Хадли Чейс ис гууд :lol:

Модификацията ти е станала много успешна - с гараж къщата изглежда къде-къде по-градска и по-малко "плажна". Така ми харесва повече!

P.S.: Впрочем, бих се замислил на твое място дали да не използвам някой от другите модели в 4996. Мисля, че високата сграда би изглеждала много добре в такъв по-градски вид, а и може евентуално да ти останат части за повече достроявания... само идея.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Gosho

Доста добре е станало. Бих си купил твоя модел на сета, ако го продаваха в БоХоби. Не на последно място защото си сложил повече части. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mata Nui

Извинете за спама, но това не трябва ли да е в отдел "град"? Къщата ми изглежда доста градска на мен, особено с гаражчето и пощенската кутия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Morpheus

И аз много се двоумях къде да я пусна, къщата си е градска, но е от серията Creator. Ако някой модератор сметне за нужно да я метне в градския сектор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Не е от толкова голямо значение дали темата е в раздел "Град" или "Други", в края на краищата става въпрос за mod на Creator-ски сет, а не за отделен градски МОС, тъй че Morpheus се е ориентирал перфектно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• nerdcore
      От nerdcore
      Ето и от мен 4 софийски сгради:

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      От няколко седмици ми се мяркат мокове на персонажи или единици от популярната игра Warhammer 40k и за това реших да направя тема само за такива мокове. Всеки фен знае, че този франчайз има голям набор комютърни игри, новели и разбира се бордови игри. В момента се разработва нова анимация, която трябва да излезе тази година, първата е била през 1983 година. 
      Да започваме с част от моковете.
      Персонажите от ляво на дясно са Jaghatai Khan, Leman Russ, Sanguinius, Roboute Guilliman и Rogal Dorn.

• OneOfAll
      От OneOfAll
      След като видях един мок на Pikachu от филма Detective Pikachu реших да имаме тема за да пускаме мокове на покемони като срещнем. Едва ли ще видим някога официални сетове на тази серия.
      Към Pikachu да добавим и Espeon.

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      Лека полека стигнахме и до тази тема. Имаме хора, които се кефят на дървета и гори, и мисля че е редно да има една темичка и за това.
      Започваме с едно доста интересно мокче на горичка от различни дървета с минаваща ЖП линия между тях и едно влакче. Създател е Allan Corbeil.

• Stormfury
      От Stormfury
      Здравейте, 
      Както писах преди известно време, един приятел има скоро рожден ден и ме помоли да му направя нещо подобно: 
      https://ideas.lego.com/projects/d5478a53-1a47-49ac-9bf5-1411e704a277
      Ето и какво му сътворих аз  Мисля, че се получи добре  

• Създай нов...