Jump to content
Brickset

[RSS]: LEGO Jurassic World will continue in 2019!

Recommended Posts

Brickset
LEGO Jurassic World will continue in 2019!

Universal has confirmed that the LEGO Jurassic World range will continue in 2019. Of course, the next film in the series will not be released until 2021 so it seems likely that LEGO might take this opportunity to produce some more sets based upon the earlier movies.

Furthermore, a short LEGO Jurassic World animated film will be released towards the end of this year.

Which other scenes, characters and dinosaurs would you like to see in future Jurassic World, or Jurassic Park, sets? Let us know in the comments.

News via The Brick Fan.

© 2018 Brickset.com. Republication prohibited without prior permission.

View the full article

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• COBATA
      От COBATA
      Ураааа... Първата ми смислена тема!
      Не открих подобна, така че създам този хибрид!
      Малко обяснение на заглавието:
      Jurassic World - официални модели пуснати от лего свързани с динозаври, просто защото децата ме запалиха; МОС - това са неща които ми е интересно да правя, примерно лендскейп, дървета ; гора и т.н храсти - това ще са отделни елементи на горното. Динозаврите са благодарение на децата ми, които много си падат по тях, това е причината, за да имам всички пускани на пазара у нас. Ще пропусна първите серии от 2001 и 2005 година, даже няма да се хабя да ги описвам. Всъщност като се замисля, няма да описвам нито една от динозавърските серии, ако на някой му е интересно ... бриксет е на ваше разположение.
      Да преминем нататък дрЪва!
      Дизайна на едно дърво отнема от 10 минути до 4 месеца,  в това време разбира се е включено и набавянето на части, които не са толкова популярни и някой са неразбираемо скъпи.
      Та стига глупости, ето малко снимков материал 
      Така изглежда едно дърво в началото.

В развитие, придобиват форма и започват да приличат на нещо.

Малко по-завършени!

Хаха Коледно!

В подготовка за изложението в БГ МОЛ.

Финалния продукт ... не обръщайте внимание на грозника в ляво на последната снимка, случайно попадна там! Виновен е ония с брадата... 
      Малко техническа информация, който не го интересува да гледа снимките:
      използвани части - 5000 (около, точния брой е неизвестен) тегло - 15 килограма време за строене - 32,5 часа (половината е за цвят) Сглобено е два пъти, един при подготовката и един на изложението

Искрено се надявам да ви е интересно!!! Следва продължение.
  • Създай нов...