Jump to content
Duh5

Търся/купувам модулни сгради

Recommended Posts

Duh5

Здравейте!

Решил съм да събера (някой ден) пълната колекция модулни сгради. Благородна и непостижима кауза за хора на бюджет:)

Все пак съм чувал/недочувал че различни хора от форума може и да имат някои модели които вече не представляват интерес за тях. И няма лошо да вдигна тема за да знаете че търся тези лега:

10218: Pet Shop

10218-1.jpg.db39d2872ab48a56713f39b68b16ae70.jpg

10251: Brick Bank

10251-1.jpg.7d3b623b89635ba6deb9fe136efcda3a.jpg

10264: Corner Garage:

10264-1.jpg?201812030159

Интересувам се от сетовете "втора употреба" заради ценовото им предимство; готино ще е да са с кутия, но не задължително. Инструкциите са си желателни, но пак няма да умра без тях.

Трите най-стари сета 10182: Cafe Corner, 10185: Green Grocer и 10190: Market Street въобще не ги споменавам, защото нямам пари да направя честна сделка за тях с когото и да било.

Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

До преди 1 седмица се въртеше в OLX един pet shop, който стартира от 300-350лв, и за последно го гледах на около 220, но  не мога да го открия, може и да са го продали.

Също така виж в общтата поръчка на @DMitar има банката, чисто нова за 265 :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Duh5

Благодаря ти Дидо! Имай ме в предвид ако мернеш нещо в олх-а. Засега плана ми е, ако ги вземам нови, да ги взема лично от Лондон за да захлебя vip points, така ще излезе дори по-евтино от общата на Митко. Банката ще я depreciate в момента в който обявят 2019 модулната сграда, така че има още малко време. Детективския го спират след 2 седмици, веднага след black friday (да знаете).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове