Jump to content
OneOfAll

Клубна среща - Март II

Recommended Posts

OneOfAll

Здравейте,

@mamun предложи да направим една среща за хапване и пийване, тъй като покрай изложението само се сглобяваше и редеше. Да разпуснем малко. Евентуално ще бъде събрано изложението тази седмица и да "отпразнуваме" завършека му с една такава среща. За да разнообразим беше предложено да се проведе срещата в О'Шипка - Бъкстон (карта).

Може да се запишете в кои дни ви е удобно от таблицата по-долу:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dzFT_8sQO0_3Ohe_3nXpmcJXm9mr4gYdTtYA3D8hZ3s/edit#gid=1426542964

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA

Идеята е отлична!!! Само да види какъв ще е часа!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
Цитат

Идеята е отлична!!! Само да види какъв ще е часа!

Мдааа, забравих да напиша час. Предполагам 19 (20 който ще закъснее) часа ще е ок. Колкото по-рано се съберем толкова по-добре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ky4e

2 Март не беше ли преди около 2 седмици? :)

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
преди 7 минути, Ky4e написа:

2 Март не беше ли преди около 2 седмици? :)

Хахахаха, това не е втори март, а е като втора среща за март или втори опит, тъй като вече имаме тема за това и самата среща не се състоя. :) Променям го на II :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA

Е ако не... Може и тримата да пием по бира! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Мисля, че достатъчно време мина да се записват хората. Датата на срещата е 26.03 вторник. Тази дата се определя с най-много гласове 8 до днешна дата.

Ако има възражения и промяна моля споделете и да променим за да знам кога да запазя маса.

• Благодаря 1
  • Ехааааа 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA

Мир да е ... и бири...

• Хахаха 1
  • Шокиран 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Благодаря за организацията за срещата! Прочетох за избора на дата, ще се опитам да дойда!

Кажете час моля :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA
преди 5 минути, legohead написа:

Благодаря за организацията за срещата! Прочетох за избора на дата, ще се опитам да дойда!

Кажете час моля :)

В таблицата пише 19.00 часа, не знам дали е това! Предполагам, че @OneOfAllще каже като направи резервация!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Часът е 19:00. Писан е в таблицата и в темата, но не в първия пост, пропуснах. 20 часа за тези, които ще закъснеят. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA
преди 5 минути, OneOfAll написа:

Часът е 19:00. Писан е в таблицата и в темата, но не в първия пост, пропуснах. 20 часа за тези, които ще закъснеят. 

Не се разбра 19 или 20.
Най-добре кажи като има резервация, пък кой когато стигне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Ще я направя за 19 и ще съм там в 19.

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun

в 19 малко хора ще успеят да стигнат. Нека е поне от 19.30

Предлагам темата да е предложения за разпределяне на съпортите на изложенията с оглед на промяна на правилата на съпорт от Лего и получаването само на сетове.

Моля хората, които имат предложения като @DeMonica, @DOSTIN, @OneOfAll да помислят за предложения, които да обсъдим и после да бъдат гласувани от всички членове на клуба.

Колкото повече се съберем, толкова по-добре.

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Загубих си предложенията на работа днес и ще видя дали ще мога да ги намеря. 

Шегата на страна, ако кажете за 19:30 ще направя резервацията. Ще пусна вътък 2-3 места за хора, които не са се записали. Да кажат и другите как са с часа. На мен не ми пречи да ида в 19 и да си пия докато дойдете. @mamun , знаеш ли дали се пълни там и ок ли ще е да направя резервацията във вторник към обяд или по-добре от понеделник ?

• Хахаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA
Преди 2 часа, mamun написа:

Предлагам темата да е предложения за разпределяне на съпортите на изложенията с оглед на промяна на правилата на съпорт от Лего и получаването само на сетове.

Браво!!!
Да не ме ... банете за 6 месеца ... сега?

• Хахаха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun

Не мисля, че се пълни ...

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
sensimasensi

19:00 едва ли ще успея, ще гледам към 20:00 да съм там

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Knifebane
На 18.03.2019 г. at 17:58, mamun написа:

Благодаря за инфото, Васко. :)  Аз няма да успея да присъствам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gibona

Аз ще дойда да се запозная с вас, за сега само колекционирам и си играя с Technic :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
DOSTIN

Привет,

Физическото ми присъствие както съм и записал няма да бъде възможно, още по-малко в този час. 

Предложенията ми са публично достъпни във форума и стоя зад всяка една дума, която съм казал. Мога да ги синтезирам, градирам и да определя в каква степен бих съдействал за да бъдат реализирани ако общността реши да приведе някое от тях в изпълнение, но това е смислено ако има изявено желание от страна на клубни членове нещо от тези неща да бъде случено.

Моята представа за разговор е да има конкретни точки по които срещата да се движи, нещо като дневен ред, предложения с които членовете да са се запознали предварително и да споделят дали подкрепят някое решение и какви алтернативи предлагат, нещата в разговора да бъдат премислени и креативни, а не реактивни. Иначе става един не структуриран разговор, а това не е градивно за продуктивно да не говорим, а често май и до скандали и излишно напрежение се е стигало, взимане на важни решения не се прави така, освен ако не е целенасочено, но това е друга хипотеза. Иначе казано да има неща черно на бяло, аз лично не знам какви са конкретните предложения на съклубците ми. Реално, до колкото ми се обясни как стоят нещата, волята за това дали нещо ще бъде гласувано е основно в модераторите, като отговорни за бъдещето и ресурсите на организацията и носители на цялото знание за процесите, опита и целите на сдружението. 

И моля, ако имате желание да обсъждате неща казани от мен да ме информирате, колкото може по-рано за да мога да подготвя резюме на идеята и как си го представям, както и аргументите за даденото предложение и разбира се как мога да участвам в изпълнението. Също ще съм благодарен, предполагам и от името на тези, които няма да присъстват да споделите за взетите решения на срещата. 

Весело създаване на всички ви! 

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA

Имам конструктивно предложение, да се въведе в клуба членски внос, за всички членове. 

Ако може да го обсъдим, ще е супер! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun
преди 2 минути, COBATA написа:

Имам конструктивно предложение, да се въведе в клуба членски внос, за всички членове. 

Ако може да го обсъдим, ще е супер! 

Имаш ли агрументи защо и за какво да бъдат използвани парите ?

• кОпувам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
COBATA

За инвестиции... ;) и кюфтета... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Подобни теми

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      Среща за месец май. Все още няма определено място, ако имате предложения може да ги дадете или да ги запишете в коментар в таблицата.
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dzFT_8sQO0_3Ohe_3nXpmcJXm9mr4gYdTtYA3D8hZ3s/edit#gid=455389349
    • Stormfury
      От Stormfury
      Целта на срещата е да подредим склада
      Знаете процедурата
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dzFT_8sQO0_3Ohe_3nXpmcJXm9mr4gYdTtYA3D8hZ3s/edit#gid=573887831
    • OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      Мислех си за две неща, които могат да се направят за клубните срещи.
      1) Едната от тях да се провежда в залата, където е склада и членовете на клуба да се забавляват с лего (игри, сортиране, строене), а другата на хапване и пийване в заведение, не че и залата не можем да си поръчаме хапване и пийване.
      2) Да се направи една голяма среща (5-6 часа) след като мине изловението в България мол и да се обсъди как е било (плюсове и минус).
      След като мине набързо изговарянето за мола да поиграем игрите от игрите в мола:
      - не се сърди човече (наша версия, подобна на официалния сет)
      - Match-up (абсолютно LEBGO дизайн (много алфа версия))
      - Maze (официалния сет)
      - може да се покарат някакви колички или BriXplorer, но да стане като някакво състезание между хората и да е по-трудно
      - състезания за бързо строене
          - висока кула
          - мок
          - полибег
          - други
      - @KAGPID беше споменал, че е подготвил/готви ролева игра с лего, може ако реши да я пробваме
      Ако пък няма желаещи въобще за игрите може да започнем да сортираме кашоните с различните части за да може после да се събираме и да строим или някои да вземе части за проект, който иска да направи, както направиха @KAGPID и @mamun. 
    • legohead
      От legohead
      Привет!

Миналата година с Топорчеви си прекарахме много забавно в докторската градинка, като покарахме два джипа 9398.
      Най-интересната и предизвикателна част се оказа изкачването на хълмчето с белите камъни в единия ъгъл на парка.

За съжаление видеото от тогава в крайна сметка остана без да бъде монтирано.
      Ще потърся и ще кача поне снимките.

Отправям предложението си най-вече към Стоян, Венци и отново към Топорчеви, да си направим подобна среща в близко време.
      Вече не си спомням с кои от вас съм говорил за това, та реших да пусна тема направо.

Очаквам вашия отговор дали ще проявите интерес! Надявам се поне някой от вас да намери време през уикендите!
    • legohead
      От legohead
      Здравейте и ЧНГ!

Ето я и новата тема за клубните ни срещи за всякакви ЛЕГО приказки.
  • Създай нов...