Jump to content
ivan9623

Технически проблеми - LEGO Digital Designer

Recommended Posts

ivan9623

Изтеглих си LDD, но имам проблем. Инсталацията мина нормално, но след като я инсталирах и я пуснах и започна да проектирам нещо изведнъж всичко се размазва и изчезва и не спира да прави така докато не затворя програмата. Покривам изискванията и не знам защо става така. :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Идеята на тази тема не беще точно технически проблеми свързани със софтуеър.

Ако друго не става, пробвай да си преитсталираш програмата.

Провери в requirements дали за да върви програмата е нужен някакъв допълнителен софтуеър, например microsoft DirectX.

Ако продължаваш да срещаш проблеми, обърни се към support-а на LDD.

Ще преместя последните две мнения в отделна тема.

Поздрави,

legoead

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Като ги преместиш, ще взема да надраскам набързо как се отключва неограничения Universe режим на LDD. Макар че 100% голяма част вече са го видяли в Eurobricks, но не пречи да го има и на български.

@ Иван: Така като слушам, ми звучи като да прави някакви бози графичната карта, а не да е проблем с LDD-то. Има ли такава вероятност? Изтеглил ли си най-новите драйвери?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Как се мести камерата (странично) в ЛДД?
- Shift + десен бутон на мишката (задържане)

Как се върти камерата (около показалеца на мишката) в ЛДД?
- Ctrl + десен бутон на мишката (задържане)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• legohead
      От legohead
      Здравейте!

Интересувате ли се да си направим среща с цел обмен на опит с дигиталните програми за строене на ЛЕГО модели?

Говорил съм си с @JoePsysky на тази тема.

Преди време сме цъкали няколко модела заедно с @KAGPID на LDD.

Спомням си, че @Stormfury и @OneOfAll строяха модели на тема WoW използвайки StudIO.

Какво ще кажете за предложението?
    • JoePsysky
      От JoePsysky
      Здравейте колеги,
      Някой от вас занимавал ли се е с LDCad софтуерчето от LDraw пакета? Имам въпрос относно това как да си ъпдейтна базата данни от части, тъй като липсват нови части от 2017-та и не съм сигурен как да си ги ъпдейтна ИЛИ да добава специфични .dat части към лайбрарито. не съм сигурен дали може да се добавят, ама знам ли. Някой с опит в тази сфера? Само да спомена, че ъпдейтнах с последна версия, която е от този месец, но частите не се появяват вътре.
      Мерси предварително
    • maniak
      От maniak
      Абе от време на време ми притрябва да знам от коя част колко бройки имам. Та някой знае ли тул или сайт, в който да си напишеш примерно кои сетове имаш и след това да ти каже от коя част колко бройки имаш..Дали има изобщо таквоз животно?

Айде лека и мислете по въпроса )))
    • Yloquen
      От Yloquen
      Не знам дали някои си инвентаризира частите, но поне за мен това е доста полезно. Наскоро открих следната програма:
      http://www.brickforg...are/brickstore/
      Въведох си всички части които имам. Може да се работи и със сетове директно, които се разкомплектоват до части. Най-яката функция е импорта на поръчки от BrickLink, които моментално могат да се добавят (за сравнение - с Peeron процеса е много бавен).
  • Създай нов...