Jump to content
neelton

Winter Village

Recommended Posts

neelton

Не намерих обща тема за Winter Village, затова си позволявам да направя нова. Ако в крайна сметка вече има такава, трийте моята съвсем съвестно!

Исках да споделя това видео, което може би някои от вас са виждали, но лично мен ме впечатли размера и детайла на този голям Winter Village MOC:

Може би за тази година ще направят още по-голям/ъпдейтнат такъв. 

Много ми допада идеята за Winter Village, но две неща основно ме спират да преследвам направата на собствена версия на такъв - 1) пропуснал съм повечето от сетовете - доста от хубавите са спрени вече и цените им са доста завишени. 2) Все се притеснявам, че белите тухлички неизменно ще пожълтеят, и въпреки, че април месец в планината снежния пейзаж наистина започва да жълтее доста, лично аз не го намирам за част от чара, що се отнася до лего части. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

@neelton, белите части мисля, че с кислородна вода се чистят лесно и ставали като нови. @KAGPID и @Stormfury знаят за този метод и може да ти дадат повече информация.

Не трябва да те спира това, че сетове са спрени и са скъпи, можем да развихриш въображението си и да направиш дори по-добри коледни неща, а защо не и да събираш някои от сетовете на части. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
neelton

В момента малко бюджета и времето ме спират - тамън си поръчах 3000 предимно сиви чзсти да си сглобявам разни стени/кули/замъци... Някой ден ще се хвана да събера частите на 10229, много ми харесва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове