Jump to content

Recommended Posts

MetroiD

7364770170_68ac1e7338_z.jpg

Не пропускайте празника по повод Деня на Бащата, който тази година се организира за пръв път в България!

Ако тази събота имате желание

• да разгледате отблизо (и отвътре!) съвременни и стари модели на българската армия;
  • да пробвате скално катерене по петметрова стена;
  • да тествате мерника си на Airsoft стрелбище;
  • да се порадвате на ретро автомобили и свръхмодерни индустриални машини;
  • да управляте колички Kettcar
  • и, разбира се, да видите нашия LEGO макет с влакове, кораби, управляеми коли, роботи и да участвате в нашите игри и конкурси,

тогава ви чакаме на 16 юни между 10 и 18 часа в Националния военноисторически музей на ул. Черковна No. 92!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• DeMonica
      От DeMonica
      Здравейте, днес от училището на сина ми ме помолиха да организирам малък лего уъркшоп за техни гости от Полша и Унгария. Децата се очаква да са около 12 и събитието да се състои между 16 и 22 март. Продължителност - около два часа.
      Понеже съм грандоман, реших да използвам случая повод да реализирам новия си проект за... лунапарк (каква изненада). Понеже не ми се иска цялата работа да отива на вятъра само за двучасово представление, им предложих след тези деца да отворим вратите за останалите класове на училището, под строй и с придружител, разбира се .  В тази връзка:
      1. Молбата - искам да помоля клуба да ме подкрепи с 6 маси (на по-късен етап може да станат 9) и части, с които децата да построят нещо свое по темата (която, впрочем, е нещо от сорта на програмиране в пространството или някаква такава гл... ааа, идея). Бих искал да изполвам моите, но както изглежда всичките ще отидат за проекта. Освен това, не бих отказал ако някой прояви желание да се включи с нещо негово (и различно от City), за да има малко разнообразие и да помогне в комуникацията с тях (очаква се да им правя презентация, а аз не съм от най комуникативните хора).
      2. Предложението - е простичко. Независимо дали одобрите молбата ми или не, клубът може да изполва събитието за отчитане на дейност пред TLG. Едно малко изложенийце е повече от нула, а в училището има 700 деца, та можем да ги впишем всичките. Като сложим учители и родители - 1000
      Отделно, аз ще поема транспорта на масите и частите в двете посоки, без ангажимент за вас, освен този някой да ми отвори склада. От училището пък, ми обещаха подкрепа във формата на ученици-хамали. 
      Засега не се сещам нещо друго, ако имате въпроси или предложения с радост ще ги чуя.
    • Duh5
      От Duh5
      От 15 Септември 2019 в зоната за временни експозиции на Националния Политехнически Музей (НПТМ) може да видите една уникална колекция от Лего модели на сгради, част от серията "Modular Buildings", стартирала през 2007 година.
      Серията представлява различни по стил и външен вид дву- и триетажни градски постройки с архитектурни елементи от началото и средата на XX-ти век. Всяка от изложените 11 сгради може да се разгледа в пълни детайли (нещо което не е правено на наше изложение досега).
      Освен къщите от серията от периода 2009-2019 година, може да видите и двете Lego Ninjago "къщи" Ninjago City и  Ninjago City Docs, които използват същата идея за сгради, в мащаб на Лего-минифигурка, но са вдъхновени от архитектурата на азиатския изток.
      Всички модели ще може да бъдат разгледани от понеделник, 15 Септември до началото на декември 2019 година.

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Здравейте,
      Попаднах днес на снимки от изложението BrickFair провело се във Virigina през дните 3-4 август. Има много снимки и си заслужава да се видят. Може да почерпите вдъхновения за бъдещи проекти.
      Цъкате на картинката и давате на дясно - 1099 снимки. Приятно разглеждане

• Създай нов...