Jump to content
legohead

Нови съединителни елементи с топче през 2014 г.!

Recommended Posts

anim3.gif

DSC05058.png

Новите части имат голям обхват на движение, и заедно с това са достатъчно здрави за да могат да бъдат използвани за крайници на роботи. Включително и крака например.

Моля прочетете оригиналната тема тук:

site_header_2-0-1.png

http://www.newelementary.com/2013/12/new-legends.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Потребители разглеждащи страницата

No registered users viewing this page.

• Подобни теми

• От TheNewElementary
      We love highlighting new elements here at New Elementary and one of our regular contributors, Jonas Kramm, has recently started doing a really useful thing for LEGO® fans that we wanted you to know about: curating lists of the best new and recoloured parts he finds on on Bricks & Pieces. We asked him to introduce it to you.
      The LEGO Group’s own service “Bricks & Pieces” is one of the sources to get your hands on individual new LEGO elements. It’s very up to date, not limited in quantities and has reasonable prices. But the main hindrance is that checking the price and availability of the wanted pieces one by one takes forever.

Continue reading »View the full article
    • От maniak
      Абе от време на време ми притрябва да знам от коя част колко бройки имам. Та някой знае ли тул или сайт, в който да си напишеш примерно кои сетове имаш и след това да ти каже от коя част колко бройки имаш..Дали има изобщо таквоз животно?

Айде лека и мислете по въпроса )))
    • От Yloquen
      Не знам дали някои си инвентаризира частите, но поне за мен това е доста полезно. Наскоро открих следната програма:
      http://www.brickforg...are/brickstore/
      Въведох си всички части които имам. Може да се работи и със сетове директно, които се разкомплектоват до части. Най-яката функция е импорта на поръчки от BrickLink, които моментално могат да се добавят (за сравнение - с Peeron процеса е много бавен).
    • От legohead
      Ако някога сте се чудили какви са точните размери на най-разпространените ЛЕГО части, задължително разгледайте следната страница:

http://www.robertcailliau.eu/Lego/Dimensions/zMeasurements-en.xhtml
    • От StoyanG
      Искам да попитам някой по-напред с тези неща ,имам едни проекти в LDD (говоря за Техно части ) и искам да разбера как стоят нещата с поръчване на много части ,има ли вариант от БГ и ако няма как стоят нещата със поръчки от Бриклинк ,благодаря предварително ,ако темата не е за тук се извинявам