Jump to content
legohead

Serdika Brickfest 2014

Recommended Posts

legohead

Благодаря за информацията!

да напиша и тук:

Мога да донеса 2 плоскости 60х120 см с дебелина 1.8 см

и голям плот с размер 60х220 см.

Разполагам и с 1 покривка 3х3 метра

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

По друг въпрос:

Понеже Стоян ме пита, ето линк към темата по въпроса с информационните табелки за моделите:

http://lebgo.org/forum//index.php/topic/486-eioidhiaoeeiiie-oaaaaeee-ca-eceicaaieyoa)

Ето и линк към бланката за самите табелки

https://docs.google.com/document/d/1xQwddVn7haTwkpIiw9rQ4jhEL8sJOTJq9Qgs7s5mAbI/edit

Стояне, моля те попълни колкото страници са ти необходими с текст за моделите. За картинките или ми изпрати нещо, или аз ще се погрижа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Кажете кой ден от идната седмица ще ви е удобен да ходим да разтоварваме ЛЕГО в Сердика?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
StoyanG

Вторник ,Сряда и Четвъртък съм свободен в петък си тръгвам и няма да мога вечерта

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

ок, ще го имаме в предвид :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
inflames678

Аз ще погледна за някакъв плат ако имаме, също и за платмасови щайги.

Иначе всяка вечер съм свободен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Akeyzerr

С щайгите и основите за изложбените "витрини" въпросът е решен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
inflames678

K тогава. Платове имаме някакви, само трябва видя големината и бройката им.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Ще разровя да намерим платовете от миналогодишното изложение (по възможност). Ако не се бъркам, от нас задължителните модулни са:

Cafe Corner

Market Street

Town Hall

Parisian Restaurant

Останалите ги имат и други хора от клуба (поправете ме, ако греша), така че май няма смисъл да ги носим два пъти с оглед ограничената площ? Или евентуално може да се помисли за още един етаж Emporium / Brigade / Grocer примерно.

Освен горните, мога да взема стария VW Beetle. И некви влаци, каквито се прецени, че ще са ОК - доколкото разбирам, така или иначе няма да се движат, така че каквото прецените. МОС-ове йок.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Добре дошъл :)

Чудесно, значи модулните сгради са пълен състав!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Добре заварил - буквално нямах търпение да си дойда по нашенско :)

Ще имаме гости на изложението - Ален от Скоцкани ще пътува с влак от Белград и ще го посрещна в събота сутринта; ще отпътува в неделя сутринта. Казах му, че достъпът до изложбените площи е ограничен, а и те така или иначе не са много. Въпреки това, той държи да долети с един TIE Interceptor, дори и да се задържи интерсептора само за ден по нашите ширини.

С Ален може да пътува и Александър от Скоцкани - авторът на мега якия Alien MOC от последното им изложение, но това все още не е сигурно.

Не смятам да разкарвам Ян, тъй като точно по това време ще е в отпуска по бащинство, нека се порадва на сина си на спокойствие ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Страхотно! Много ме зарадва с новитата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Мда, както казва Мечо ти Пух - колкото повече, толкова повече ;)

Във връзка със сините платове, които ползвахме за покриване на масите миналата година на Брикфеста - те бяха от материалите, които останаха за Сердика, така че Ангел трябва да потърси информация дали знаят къде са, за да ги ползваме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
StoyanG

Решено ли е кога ,ще ходим да разтоваряме лего /?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

не, все още

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetroiD

Аз мислех, че това е вече изгладено, впрочем?

Изложението стартира в събота. Гадното е, че тя е работен ден, но реално петък вечерта е единственото възможно време, през което всъщност ще можем да редим макетите на спокойствие. Така че аз ще съм там 100% в петък, към 22 часа. Не смятам да нося нещо преди това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Проблем: Стоян Генов не може да дойде единствено в петък.

Възможно ли е да се разберем за друг ден, или да се видя и да взема неговите неща за да ги донеса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
StoyanG

Ако е проблем да се съберем в 1 ден да разтоварим , да се разберем за два различни и ,които когато може да си донесе нещата . Да питам възможно ли е да ги наредим др.ден и да ги покрием да не се гледа и тека да остане по малко работа за петак. И другото за което се сещам баджове ще имаме ли ? Хората да знаят кои да питат за въпроси.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Този вариант с покриването няма да проработи.

Нареждането ще стане в петък след 22 ч., или в събота МНОГО рано сутрин, преди да е отворил мола.

За пренасянето на моделите може да бъде всеки ден след 22 ч, но трябва да си направим уговорка за да можем да вземем ключ от склада.

Въпросът ти за баджовете всъщност е доста уместен. Миналата година имахме все пак някакви фанелки, така че те играеха тази роля.

За сегашното изложение не знам кои от клуба ще присъстват на изложението през уикендите.

Поради това предлагам да се опитаме да насочим въпросите относно моделите доколкото е възможно към форума, където посетителите да могат да потърсят повече информация в случай че се интересуват.

P.S.

Видях, че си попълнил табелите с инфо за твоите модели.

Ще имам грижата да ги разпечатам :)

Идеята на полето "Автор" е се отнася само за модели, които сам си измислил - т.е. МOCs.

Надявам се да не възразиш ако за мобилния кран и 4х4 джипа махна това поле, тъй като тези модели не е измислен от теб :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Akeyzerr

Всеки ден от утре до Петък след 22ч можем да разтоварваме. Единственото, което трябва да се случи е да ме предупредите, за да съм там и да взема ключа за "склада". Нареждането ще е в Петък вечерта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Нека се разберем от сега за четвъртък вечер. На Стоян предполагам ще му е удобно. Ще предложа и на Тодор.

(Стояне, очаквам и ти да отговориш разбира се :) )

Утре ще се обадя и на Георги В. за да му кажа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
StoyanG

Нямам против да редактираш ,самоче аз немога да качвам файл,снимки не можах да направя ,ако е възможно да добавиш за другата седмица съм тук и ще мога да ходя на 7 и 8 ,А да попитам хората със Лего фигурките дали ви се намира 1-2 състезателя за да сложа в Джипа само за изложението после,ще я върна,За Четвъртък е добре ,там съм

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

к. в четвъртък ще се чуем все пак :) Иначе - към 22:00 часа в служебния паркинг на Сердика Център. паркинга е наземен, влиза се откъм ул. Попова шапка. На входа на паркинга има бариера, би трябвало да те пуснат предвид че сме записали номерата на колите на учасстниците в изложението.

http://www.bgmaps.co...316F9FCD0C29F90

Снимките ще ги оправя, за фигурките надявам се да не забравя :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
inflames678

Ако ще имате нужда от помощ в четвъртък казвайте, ако нямата нужда от мен бих предпочел да дойда направо в петък, т.к. моите моделчета са малко и що-годе лесни за пренасяне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Ела направо в петък.

В четвъртък ще идем само с тези, които нямат възможност да дойдат на следващия ден.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове