Jump to content

Българин в най-престижния конкурс Iron Builder

OneOfAll

Recommended Posts

Banner_IB-950x534.jpg

Може да сте видели новината, а може и да не сте затова я пускам и като отделна тема за да може да бъде видяна от повече хора.

Утре @danny ще стартира участието си в най-престижния конкурс в интернет, а именно Iron Builder. Може да научите повече какво представлява този конкурс, как може да се включите и как Дани е успял да се включи като прочетете тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е наистина страхотно и ще е супер да следим. Няколко, сто процента лаишки, въпроса:

- може ли някъде да следим прогрес (не в смисъл на строене на живо ами кой каквото когато предаде? След няколко клика опрях в Дискорд, ама това животно не го познавам..

- вероятно Дани ще измисли модел дигитално, ако все пак има вариант да го построи (за допълнителни точки) може ли да помагаме с части? (визирам малкия шанс да имаме нещо което му трябва, предполагам за срока в кото се строи може да се напазарува някоя част примерно..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварянето на пратката с дадената част ще е лайв в Discord канал и после ще пускат билдовете в сайта на Iron Builder, тъй като не са показали seed часта още няма официално на сайта кръга, а само в Discord. Ще се пускат като другите рундове, може да се види предния рунд - https://iron.builders/rounds/season-6-round-9-brickleas-kitkat1414/

Като сме си говорили с него не се радва май много на дигиталното строене, а обича да ги прави направо, а и ползва доста шантави техники и нелегални сглобки. Предложих му да му помогна, ако има нужда, ако и други искат да помогнат може да му е от полза. Много зависи каква ще е часта и какво ще му се роди като идея да направи, но вярвам, че няма да отстъпи по никакъв шанс на билдовете на LittleJohn.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани има страхотен талант и креативност и съм напълно съгласен, че има уменията да  се бори с най-добрите. Стилът му е много специфичен и оригинален и не мисля, че аз поне, колкото и да ми се иска, бих могъл да помогна с каквото и да е, освен с морална и вербална подкрепа :)

Успех, Дани! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Много благодаря за подкрепата!

Алекс е описал в общи линии всичко. За билдовете - те трябва задължително да са физически, не може с дигитални. Мен и без това ме няма там, много са ми сложни програмите и ми отнемат повече време от това да направя нещото на живо.

Има минимум от 7 билда за 15те дни, като надявам се частта да е интересна и да мога да направя повече :D Като се появи линка в страницата на iron.builders ще го пусна тук, освен ако Алекс не ме изпревари :D

Днес в 17:00 ч. наше време, в дискорда ще отворя пакета, който от една седмица седи вкъщи и само ме мъчи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани, съвсем без майтап, имам сравнително разумно подредени няколко хиляди части в лидълски кутии с чекмеджета - няма някакви крайно редки etc. части, но има доста цветове които може да са ти от помощ. Искаш ли да дойдеш до нас да ги видиш? може да си набележиш, може да си набереш чекмедженца с части, може направо да събереш кутиите. 0 скрупули и притеснения имам да ги ползваш следващите 2 седмици. След това само трябва макс бързо да ги прибера защото ще опитаме една диорама да направим няколко човека (ninjago) и към средата на месеца ще я напъна здраво нея.

Тагвам те да го видиш, напълно сериозно е предложението ми @danny

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че първият билд е вече факт и той е от @danny .

Цитат

Hey John, just wanted to share an E.T. Bitty thing about me - this is my favorite movie! Rewind to this scene, it feels like a ride to the sky to me!

51708150422_3267c31cba_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, OneOfAll написа:

Ето, че първият билд е вече факт и той е от @danny .

51708150422_3267c31cba_b.jpg

Силно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех желая, Дани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори билд от Дани :)

Цитат

John, it's not about speed. It's all about lurking in the shadows and going against the wind. There's a best in here and a pray, so don't tell me I didn't toad you so!

51710787744_0f1bc6c5eb_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам два въпроса ;)

Цитат

And the seed part is…

This round’s seed part is the Toy Winder Key in white. 

Не трябва ли наистина частта да е в бяло ?

И къде могат да се гледат билдовете на конкуренцията ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mamun написа:

Аз имам два въпроса ;)

Не трябва ли наистина частта да е в бяло ?

И къде могат да се гледат билдовете на конкуренцията ?

Това е грешка, предишната беше бяла и най-вероятно е останало така. Билдовете и на конкуренцията ще ги пускат тук. По принцип първо ги пускат в Discord, а след това тук - https://iron.builders/rounds/season-6-round-10-littlejohn-danko/ , но все още не са качили дори първия на Дани, може би събират няколко билда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 3 @danny

С всеки билд участниците пускат по някоя закачлива реплика към билда за противника си.

Цитат

Little John, I don't want to Robin you of your ironbuilderHood, but we missed you today. It was such a lovely day here at the Sherwood Forest.

51711438996_e7d3433343_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че LittleJohn отговаря с първи билд за този рунд.

Цитат

I'm no alien to this arena, if you think those lily walls will protect you from my epic warrior, you are soarly mistaken. Just leaf the puns to me, as my sentinel shields against any attack.

51711811833_97360e8952_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, OneOfAll написа:

Ето, че LittleJohn отговаря с първи билд за този рунд.

51711811833_97360e8952_b.jpg

Пффт, това спокойно може да го е измислил преди 30 години и да е сменил каквото е било на гърба с тази част. Just saying :D Иначе е яко, де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@danny не се спира. :D

Цитат

I see how you rolli, trying to teal me with your gardens sentinel, but I'm ready for the cockfight! I'm beaking and with just one blow your warrior will fall aparts, 'cause everything is hanging by a thin thread. Game on!

51711923437_1d007512e4_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OneOfAll написа:

@danny не се спира. :D

51711923437_1d007512e4_b.jpg

Един такъв зъл петел ме нападна като бях на 4 г. Подозирам че @danny стои зад тази терористична атака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LittleJohn

Цитат

Trod gingerly Jordan, your little trifles just won’t cut it! I know Iron Builder can be a chilling experience, but don’t let this season’s fowl weather freeze your enthusiasm. Maybe you would like some sweet treats to calm your nerves?

While you wing it, I’m cool and confident – I’ll make the most of this window of opportunity and keep baking up true eye candy.

51714149822_fe79e24287_b.jpg

@danny

Цитат

Orcay John, I hear you, but now you got me hungry! Too sweet for my guy's taste though, he is axeing if you have anything else on the menu. Don't get me wrong, he'll beheading North for sure!

51715861030_a88ea04c4a_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Hey John, do you remember your 7th build from your last round? I do, because I was there, even got it on Vidiyo - here's a screenshot. I was little back then, already ahead of you, and doing wheelies. Also my 7th build. And this is how the rookie crumbles...you.

51715872531_a46eb7d6f6_b.jpg

@danny GOAT !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани не оставя на мира LittleJohn.

Цитат

Just chillin' today, still got me from yesterday, but I'm reviewing the latest advent calendar! It's sleigh-in' (DAB!). The first build is stacked with awesomeness - 16 pieces, only two of them relatively rare.

51718117784_40e207efd4_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един готин билд от нашето момче. :)

Цитат

I should've wait to post this on Saturday, but don't want to biscuit. First time baking, but it was a piece of cake. I'm all over the place with the fixins too!

51718019038_872fef56ba_b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове