Jump to content

Информация за мой проект - Brickslog

OneOfAll

Recommended Posts

Здравейте,

Създавам тази тема, за да споделя с какво съм се захванал последните няколко месеца. Реших да създам сайт за LEGO новини, ревюта, техники и всичко друго свързано с това хоби. Казва се Brickslog и може да бъде посетен на https://brickslog.com/ .

Ще се радвам да разгледате сайта и да споделите какво мислите за идеята. Конструктивната критика е добре дошла.

Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! :) 

Успех с начинанието! Онзи ден, като ми обърна внимание и отворих сайта, видях ревю на нов сет от Eternals-серията на Marvel. Мислил ли си да правиш (или желаещи хора да правят) ревюта и на по-стари сетове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Knifebane написа:

Здрасти! :) 

Успех с начинанието! Онзи ден, като ми обърна внимание и отворих сайта, видях ревю на нов сет от Eternals-серията на Marvel. Мислил ли си да правиш (или желаещи хора да правят) ревюта и на по-стари сетове?

Благодаря! Планирам да правя ревюта и на по-стари сетове. Всеки, който има желание да пише ревюта е добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, който гледа сайта почти всеки ден последните седмици, подкрепям, харесва ми и ако има как, съм готов да помагам винаги!

Също така чакам покана да бъда интервюиран, склонен съм текстово или с теле-мост като във Всяка Неделя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 4 weeks later...

Здравейте отново.

Имам идея през новата година да направя интервюта с фенове, които искат разбира се. Ще бъдат изпратени въпроси и всеки ще има възможност да добави или премахне въпрос за да се получат уникални интервюта.

Може да пишете тук, ако искате да участвате и ще се свържа с вас или пък на лично съобщение.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 3 weeks later...

Реших да създам и Discord сървър за сайта.

Ако имате желание може да се присъедините: https://discord.gg/rKXPZdm8

Ще бъдат добавяни още канали и настрайвани вече съществуващите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 4 months later...

Бихте ли се абонирали за newsletter, който да получавате един път в седмицата, например неделя с обзор (линкове) на новините, които са публикувани през седмицата ?
Как ви се струва идеята ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, OneOfAll написа:

Бихте ли се абонирали за newsletter, който да получавате един път в седмицата, например неделя с обзор (линкове) на новините, които са публикувани през седмицата ?
Как ви се струва идеята ?

Ако е чрез апликация за телефона, иначе предпочитам като се сетя да влизам в сайта. Не харесвам безкрайните мейли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Knifebane написа:

Ако е чрез апликация за телефона, иначе предпочитам като се сетя да влизам в сайта. Не харесвам безкрайните мейли.

За апликация мисля, че няма смисъл за новинарски сайт. 

Благодаря за мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 9 months later...

Като е тръгнало така да наспамим и тук, извинявам се на хората, които ще го прочетат за N-ти път.

От този четвъртък (06.04) в Discord ще стартира ежеседмични live сесии в канала "Строене", където всеки е добре дошъл за да си говорим за LEGO, да сглобяваме сетове, да строим мокове или да обсъждаме неангажиращо новите неща около хобито ни.
Събитието ще се случва всеки четвъртък от 21 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове