Jump to content
mnachev

70751 Ninjago Temple of Airjitzu

Recommended Posts

mnachev
Публикувано (Редактирано)

Изглежда доста добре...

и ВИДЕО

70751-1.jpg70751_box1_na.jpg

Редактирано от mnachev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
3dwarman

Кривите покриви изглеждат супер.

Гледам има и червени меки пръти на моста, които са доста редки. Колко ли са дълги тези?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mnachev
Отговорено (Редактирано)

Да и плъзгащите се врати са нововъведение.

Има и внушителен брой фигурки - цели 12бр.

Ето го и моста от по-близо

70751 Fishing.jpg

Редактирано от mnachev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Много съм изненадан и аз (приятно!), че пускат такъв модел от Нинджаго.

Определено е много по-напред от останалите от същата серия :)

Благодаря за споделената новина!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mnachev

Сега мернах, че ще има и театър на сенките :rolleyes:

lego-ninjagocinema.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
legohead

Публикуваха и дизейнер видеото

http://www.youtube.com/watch?v=1J86gGzMCkQ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikola Bathory

Доста мащабен и изпипан сет изглежда. Може пък някой ден да си го взема, да ми напомня за "Шогун" /препоръчвам ви тази книга/.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Този сет е просто страшен, тъй като ми харесва Ninjago серията и събирам тук таме сетове този ми е в wishlist-а на 100%, но не се знае кога :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mnachev

Не само той е страшен... и цената му е страшна... :О

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Е да страшна е, но си заслужава според мен. Има 12 фигурки :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Подобни теми

• OneOfAll
      От OneOfAll
      Тъй като имаме различни теми за Star Wars, DC, Marvel и други поредици мисля, че е редно и тази толкова популярна сред малките серия да има собствена тема.
      Започваме с летните сетове за 2019, които бяха разкрити. За момента нямат обявени цени.
      Име: 70671 Lloyd's Journey
      Брой части: 81

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Име: 70672 Cole's Dirt Bike
      Брой части: 212

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Име: 70673 Shuricopter
      Брой части: 361

Име: 70674 Fire Fang
      Брой части: 463

Име: 70675 Katana 4x4
      Брой части: 450

Име: 70676 Lloyd's Titan Mech
      Брой части: 876

Име: 70677 Land Bounty
      Брой части: 1178

Име: 70678 Castle of the Forsaken Emperor
      Брой части: 1218

Име: 70681 Spinjitzu Slam - Lloyd
      Брой части: 70

Име: 70682 Spinjitzu Slam - Jay
      Брой части: 72

Име: 70683 Spinjitzu Slam - Zane
      Брой части: 63

Име: 70684 Spinjitzu Slam - Kai vs. Samurai
      Брой части: 164

• sensimasensi
      От sensimasensi
      Здравейте строители,

следя един пич в flickr, youtube и още няколко места, който прави уникални роботи, мекхове, както и модове и алтернативни билдове на официални сетове.
      Ще пусна линк към туба канала му.
      Та, както и да е, наскоро се сдобих с 70658 сета и реших да направя неговия МОД, който адски много ме изкефи (всъщност, заради него го купих). За добро или лошо нямах същите части в определените от него цветове, затова се наложи да модна неговия МОД.
      Мисля, че се получи доста добре.
      Добавих повече цвят в  модела, смених ставите на раменете с ball joints, добавих му флаг, както и една "кратунка" да си сърба.
      Отделно вчера получих най-накрая лъгбълка от 2018 и веднага построих една базичка. За жалост не бях преценил, че панелите които бях поръчал са толкова малко.
      Ще кача по-хубави снимки, живот и здраве.

Айде весело

https://www.youtube.com/user/chubbybots

• mnachev
      От mnachev
      Още един ЛЕГО филм - Обявен за 22 Септември

• mrcastle
      От mrcastle
      Мисля че има нужда от топик за тази серия, но не съм сигурен тук ли и е мястото.Ето какво открих:
      http://amodularlife.files.wordpress.com/20...ec59b0e33_b.jpg
      http://amodularlife.files.wordpress.com/20...f811718f6_b.jpg
      http://amodularlife.files.wordpress.com/20...79829cf49_b.jpg
  • Създай нов...