Jump to content
Stormfury

Marvel Super Heroes

Recommended Posts

UNIVEGA

Няма ли някой път и такива полибегове да ни пратят?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

С любезното съдействие на Амазон :) 

76124: War Machine Buster

010832A7-438B-4D82-A1AF-FBF6282DA9E5.jpeg

76126: Avengers Ultimate Quinjet

8A509A61-EF20-4514-8BB3-BB84C9D97F8F.jpeg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Поне май фигурките няма да са скъпи, тъй като са еднакви и ще има яко много. Хич не съм очарован.

На втората тез  майняци приличат на читаритата от първия филм, а на първата от последните изруди на Таноската, който пусна в Уаканда. Демек да се върнем назад във времето. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Добре, а какво ще кажеш за Куинджета. Този лично на мен ми се вижда доста по-просторен. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
преди 3 минути, Stormfury написа:

Добре, а какво ще кажеш за Куинджета. Този лично на мен ми се вижда доста по-просторен. 

Ще кажа, че този модел учудващо не е по-малък от последния син на битката на летището. Тук не слагам кунджета на Фюри от сета за Captain Marvel, че той реално е по-малък от синия и ще е преди този модел (снимка тук). Размера му е като този белия (втория). Дори мисля, че е широк колкото синия с по-голям задник и двигател на кола отзад. :D Задницата е най-добрата до момента. Тия перки под крилата като на Хелито ми идват в повече. Другото е почти същото с малко нови части и техник панел за края на крилата. Малко на истребител ми мяза, но може би е най-добре направен от всички предишни. 

На снимката от ляво на дясно 1 3 2. 

Z6f_8FxvYv8ZmLI_YCl9Hft4XamtAoVLHn0IndkI

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
sensimasensi

Новият куинджет е в пъти по-добре направен от предните. Вгледайте се в детайлите и колко по-добре са представени извивките с техник панелите. Единствено транс-оранжа не го разбирам, но може би е сложен за контраст

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
преди 7 минути, sensimasensi написа:

Новият куинджет е в пъти по-добре направен от предните. Вгледайте се в детайлите и колко по-добре са представени извивките с техник панелите. Единствено транс-оранжа не го разбирам, но може би е сложен за контраст

Има резон в това, което казваш, но ми писна от самолети и коли. Постарали са се, но не е нещо, което да кажа уау, това е супер и ще си го взема. Цветовата комбинация ми харесва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Така като го гледам имам чувство, че като размер е даже като първият (тъмно сивият). Дизайна е доста добър, много по-добре изглежда с двигателите отзад, от колкото 2 и 3. Оръдието което стърчи отзад, мисля че се прибира или поне така изглежда. Най-вероятно и "бъгито" на hawkeye влиза в джета. Интересно ми е какви функционалности има още в модела.Цветовата схема на мен лично ми харесва. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Благодарение отново на Amazon, вече имаме подробна информация за всички сетове към Avengers: Endgame.

76123: Captain America: Outriders Attack - цена €24.99, сета ще бъде от 167 части и ще включва Captain America и 3 Outriders.

76123-1.thumb.jpg.df3718bb80830b10d2745414b27728e1.jpg

76124: War Machine Buster - цена €34.99, сета ще бъде от 362 части и ще включва War Machine, Ant-Man и 2 Outriders.

76124-1.jpg.16f67a3432ecaee4386b8ca38526f45b.jpg

76125: Iron Man Hall of Armour - цена €59.99, ще бъде от524 части и ще включва Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 38, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 и 2 Outriders.

76125-1.thumb.jpg.cad5cd9646fa89526c69a21f44c643e1.jpg

76126: Avengers Ultimate Quinjet - цена €79.99, ще бъде от 832 части и ще включва Thor, Rocket Raccoon, Black Widow, Hawkeye и 2 Chitauri.

76126-1.jpg.78a7ec78ab570b9e1a60957b75607a78.jpg

76131: Avengers Compound Battle - цена €94.99, ще бъде от 699 части и ще включва Iron Man, Hulk, Captain Marvel, Ant-Man, Nebula, Thanos, Outrider.

76131-1.thumb.jpg.58dbfd549e4e3b563b845f21d6c5c937.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Като гледам би трябвало Outriders да бъдат доста евтини в Bricklink евентуално за армия и големи сцени. 

Моторо си е мотор и не е кой знае какво.

Арморито е приятно и може да видим доста интересни модове и експанди на този сет.

Последният сет очаквах да е малко по-големичък, но и това върши работа. С новите гаражни врати е екстра. Ще има интересни модове и тук.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

76123 - мотора ми идва твърде голям и несъразмерен, единственото хубаво на този сет е новата каска на Капитана.

76124 - въпреки, че си имаме няколко хълкбъстъра, този на мен също ми допада, а и антмен е с нова каска също.

76125 - арморито много ме радва, и направо си плаче за експанд с още костюми. Единствено не ме кефи как са направили Игор.

76126 - за куинджета както вече казах, за мен този е най-добрият до момента. Чудех се защо Романов е с такава прическа, като в трейлъра е руса и с къса коса, но се присетих, че този сет е най-вероятно когато са се върнали назад в миналото.

76131 - аз лично бих спестил от джипката и хеликоптера, за по-голяма база, или поне от хеликоптера. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Значи на железния, мравката и капитана ме дразнят малко колко са им големи каските.

War Machine бъстър :D

Igor е изключително тъп и зле направен. Ако зебележиш в десния край е оставено място за още "стаички" за костюмите. Не изглежда толкова трудно за направа една "стаичка" и може да си направиш твое си армори. Гледам сета и не мога да разбера защо са оградите отгоре и мястото от 2(4) стъда. Ако бяха го замислили да може да се сложи втори сет над този и така да се увеличи щеше да е доста яко, а не да стане кръг.

Хеликоптера е ужасен и въобще не е трябвало да го слагат в този сет.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Малка изненада която изкочи днес :)

40334 - Avengers Tower

53651571_10157163295769675_1924146302090739712_n.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mamun
преди 11 минути, Stormfury написа:

Малка изненада която изкочи днес :)

40334 - Avengers Tower

53651571_10157163295769675_1924146302090739712_n.jpg

Имаме ли право във форума ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Сета е бил изложен в магазин (по погрешка явно, но това не е наш проблем). Вече е на всякъде, всички големи сайтове които пишат новини за лего го обявиха :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

80 еврака поръчка и взимаш куличката :) колко ли ще я пуснат в бриклинка в началото :)

https://www.thebrickfan.com/lego-marvel-super-heroes-avengers-tower-40334-promotional-set-revealed/

46605664334_f0832f95a8.jpg

(малко по-добро качество)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Stormfury

Ето ги и първите снимки на сетовете към предстоящият филм за Spiderman: Far From Home

76128: Molten Man Battle

DV3qrsG.jpg.8d92e475f02e775faf027b694f4f9861.jpg

76129: Hydro-Man Attack

CX5PMFP.jpg.bc056d85958764230919c69eda4e7ed2.jpg

76130: Stark Jet and the Drone Attack

vCvfVMA.jpg.cc22e054f5df020dc6e190139457154b.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Доооообре, този път ме изненадаха от LEGO. Доста доста добре са се справили. Само ми е странно да сложат 3 пъти Mysterio в сетовете.

Molten Man е доста интересен. Джета пръска, а второто сетче е приятно с малко градска обстановка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Не че не сте ги виждали, но да ги има. Задната част на кутията с това каква функционалност има дадения сет, както и близъки снимки на фигурките.

76128: Molten Man Battle

46705252514_e0f4aa6da9_b.jpg40462712043_f4ced35cf9_b.jpg46513288375_c13c957e8f_b.jpg40462711913_1eaa4caf7d_b.jpg

76129: Hydro-Man Attack

40462658153_98f5d25dc0_b.jpg33552380878_528f7bb08c_b.jpg

32486457597_22f4b3cef6_b.jpg32486457457_5f198420d3_b.jpg

76130: Stark Jet and the Drone Attack

40462485363_2c83dfc98b_b.jpg

40462485243_87c2dede62_b.jpg

40462485213_d92c57bd6b_b.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Доста добра фигурка са направили на железарката с микро кулата.

Lego Avengers Tower out in the wild...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Випаджиите пак имат преимущество в магазините на LEGO. Такъв плакат имаше за Hulkbuster UCS-a преди време.

New Lego ViP promo poster peek...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll
Отговорено (Редактирано)

По-добри снимки на промоционалната и лимитирана стойка за фигурки на Avengers. На дясно от снимката за да разгледате останалите. 

При първа поява на инструкции бих си спретнал едно такова. Изглежда симпатично.

Благодарности на @Stormfury.

По-добри снимки.
33794544558_8f30c79227_b.jpg
Редактирано от OneOfAll
добавена снимка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Изглежда, че Stormbreaker-a, който пуснах в темата за мокове е официално сетче или нещо такова или добър Photoshop. :D Все пак, който иска да си го направи може да погледне инструкциите.

Lego Store Mini-build STORMBREAKER instructions.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
OneOfAll

Нещо нова за феновете на паяка. Две от фигурките ще бъдат само в този pack. Фигурките са на Spider-Man, Ned и Maria Hill.

LEGO Marvel Spider-Man Far From Home Minifigure Pack (40343)

LEGO Marvel Spider-Man Far From Home Minifigure Pack (40343)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове